Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Narzeczona Mateusza Murańskiego ujawniła przykre fakty. Nikt nie wiedział, jak jej jest ciężko
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 18.03.2023 22:34

Narzeczona Mateusza Murańskiego ujawniła przykre fakty. Nikt nie wiedział, jak jej jest ciężko

Mateusz Murański
fot. Youtube/@tvreklama

Choć Mateusz Murański nie żyje od kilku tygodni to sprawa ta nie przycicha. Niedawno głoś zabrał jego tata - Jacek, a teraz obszernej wypowiedzi udzieliła jego narzeczona.

Śmierć aktora i freak fightera wstrząsnęła światem internetu. Wokół tego narodziło się mnóstwo plotek, które już po czasie rozwiewają najbliżsi zmarłego.

Narzeczona Mateusza Murańskiego z poruszającym wpisem

Sekcja zwłok Murańskiego wykazała, że przyczyną jego zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Nie ucięło to jednak plotek i spekulacji. Uciąć postanowiła je narzeczona “Murana”.

Na TikToku należącym do Mateusza wrzucone zostało nagranie oraz wpis autorstwa Karoliny Wolskiej. Napisała ona, że minął już miesiąc odkąd jej życie zamieniło się w horror. 

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Narzeczona Mateusza Murańskiego rozwiewa plotki

W dalszej części wpisu kobieta ucina plotki mówiące o tym, że niedługo przed śmiercią para się rozstała. Wyznaje, że wyjechała na kilka dni do rodziny i to z nimi spędzała czas będąc cały czas w kontakcie z Mateuszem.

Dodaje również, że wiele plotek wyszło od osób, które nigdy nie widziały Murańskiego na oczy, a nawet nie miały z nim styczności. Wywołała także do tablicy ratowniczkę medyczną, która dodała zdaniem Wolskiej kłamliwy wpis zaraz po śmierci “Murana”.

Jacek Murański o przyczynach śmierci syna

Im więcej czasu mija od tej tragedii tym bardziej aktywny w sieci jest Jacek Murański. Coraz częściej wdaje się w dyskusje z internautami. W jednej wymianie zdań zaprzeczył temu jakoby Mateusz miał pogodzić się z Arkadiuszem Tańculą - swoim dwukrotnym rywalem w oktagonie.

W rozmowie z “salon24.pl” kilka tygodni temu Jacek przyznał, że to on znalazł ciało syna i musiał poinformować o jego śmierci swoją żonę i narzeczoną Mateusza.

@mateusz_muran Minął ponad miesiąc, od kiedy moje życie zamieniło się w istny film. Niestety, nie jest on z happy endem, a codziennym horrorem, w którym nikt z Was nie chciałby „grać". Słowo GRAĆ jest tu kluczem, bo historia moja i rodziców Matiego stała się sprawa publiczną. Media i ludzie są w takich momentach bezlitośni, aby tylko zapewnić sobie odpowiednio dużą ilość tzw wyświetleń. Mieliśmy zawsze z Matem świadomość jak działają media i świat, w którym się obracaliśmy i nie mam pretensji, że nadal w nim jesteśmy. Będąc z Nim akceptowałam jego drogę życiowa i marzenia związane z show biznesem. Ba, po czasie stały się rownież moimi marzeniami, gdy widziałam jaki jest szczęśliwy robiąc to co kocha. Mam wyłącznie pretensje i nie godzę się na pisanie nieprawdy. Nie będę przytaczać wszystkich bzdur, które wymyśliły media czy nakręciły pseudo gwiazdy, które nawet Nas nie znały, oczywiście większość kłamiąc, że się z Matem przyjaźniły. Jako jego narzeczona nie godzę się na spekulacje, że chciał popełnić samobójstwo (nie chcecie wiedzieć nawet jak ciężko mi się to pisze). Nie godzę się na wyzywanie mnie , jak mogłam wyjechać na pare dni do rodziny i co ze mnie za kobieta (nie będę przytaczać epitetów). Plotki o naszym rzekomym rozstaniu czy o tym, że Mat był w tamtą noc na jakiejś imprezie również rozprzestrzeniają ludzie, których nigdy nie widzieliśmy na oczy. A na końcu kobieta ze służby medycznej, która bez żadnych dowodów napisała do koleżanki o rzekomym przedawkowaniu po czym udostępniła to do sieci chwilę po reanimacji Mata. Jako jego narzeczona proszę Was, jeżeli posiadacie trochę człowieczeństwa PRZESTAŃCIE ! Ps. Miłość jest jedynym skarbem który możemy gromadzić na tym świecie i zabrać go ze sobą … #mateuszmurański #muran #muranski #muranscy ♬ dźwięk oryginalny - Mateusz_Muran

Źródło: natemat.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania