Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw Steczkowska, teraz Kozidrak w świątecznej wpadce, sytuację uratował Piasek. Szokujące do czego doszło na scenie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 03.01.2024 14:32

Najpierw Steczkowska, teraz Kozidrak w świątecznej wpadce, sytuację uratował Piasek. Szokujące do czego doszło na scenie

Najpierw Steczkowska, teraz Kozidrak w świątecznej wpadce, fot. KAPiF, TikTok/paulina_pol_a
Najpierw Steczkowska, teraz Kozidrak w świątecznej wpadce, fot. KAPiF, TikTok/paulina_pol_a

Świąteczny czas to dla wielu artystów okres wzmożonej pracy. Wokaliści i wokalistki właśnie wtedy jeżdżą po całej Polsce, gdzie wykonują przed publicznością koncerty składające się z utworów charakterystycznych dla tego okresu. 

Niedawno wpadkę zaliczyła Justyna Steczkowska

Niedługo przed świętami na jednym ze świątecznych koncertów Justyna Steczkowska zaliczyła małą wpadkę. Artystka wykonywała utwór Cliffa Richarda „Mistletoe and Wine” wraz z Natalią Kukulską i Beatą Kozidrak, gdy nagle załamał jej się głos. Sytuacja od razu została zauważona przez widzów zebranych pod sceną, a wokalistka na chwilę zamarła. Moment później już się śmiała, przepraszając widzów za zaistniałą sytuację. Na pomoc koleżance po fachu szybko przyszła Natalia Kukulska, która uratowała ją słowami:

Nic się nie stało. Zdarza się każdemu, nawet najbardziej perfekcyjnym. 

Wystraszone zwierzęta, Daniel Martyniuk w kajdankach i wpadka Gabor, tegoroczny sylwester TVP przejdzie do historii. „Co Ci ludzie mają zamiast mózgu”? Justyna Steczkowska szokuje na Sylwestrze TVP, Viki Gabor może się od niej uczyć. Takiego występu nikt się nie spodziewał

Kuriozalna sytuacja podczas koncertu z udziałem gwiazd

Do innej kuriozalnej sytuacji doszło podczas jednego ze świątecznych koncertów, który odbywał się w 29 grudnia w Tauron Arena w Krakowie. Na scenie pojawiły się wielkie gwiazdy takie jak: Michał Szpak, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak i Natalia Kukulska. 

Jeden z utworów miał zostać wykonany przez czwórkę artystów, między którymi wywiązała się pewna zaskakująca rozmowa. Natalia Kukulska powiedziała:

Słuchajcie, żeby nas koncert nie przedłużył się w zbyt długi stand-up, zaczynamy.

Na to Andrzej Piaseczny dodał:

To ja pójdę po to grzane wino. Tam było – wskazał kierunek.

Najpierw Steczkowska, teraz Kozidrak w świątecznej wpadce, fot. TikTok paulina_pol_a.png
Najpierw Steczkowska, teraz Kozidrak w świątecznej wpadce, fot. KAPiF, TikTok/paulina_pol_a

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor zaliczyła sporą wpadkę, fani zabierają głos. Sylwestra TVP zapamięta na zawsze

Beata Kozidrak z wpadką na scenie, Piasek ratuje sytuację

Wypowiedź Piaska podchwyciły pozostałe artystki, Justyna Steczkowska, która powiedziała: „No, to idź tam” i Beata Kozidrak, która chciała także zażartować, ale szybko się zreflektowała, że wypowiedziane przez nią słowa mogą zostać źle odebrane. Wszystko przez to, że wokalistka we wrześniu 2021 roku wywołała niemały skandal. Piosenkarka została wówczas zatrzymana przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, za co została skazana na 70 tysięcy złotych grzywny i zakaz kierowania pojazdami przez pięć lat.

To weź, przynieś troszkę. Znaczy się, ja nie mogę, ja nie mogę! Przepraszam...

Choć słowa Beaty Kozidrak początkowo rozbawiły zarówno publiczność, jak i samych artystów na scenie, Piasek ruszył na pomoc po tych niefortunnych słowach:

Ale nie możesz, kiedy będziesz prowadzić.

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem