Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Steczkowska szokuje na Sylwestrze TVP, Viki Gabor może się od niej uczyć. Takiego występu nikt się nie spodziewał
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.01.2024 21:30

Justyna Steczkowska szokuje na Sylwestrze TVP, Viki Gabor może się od niej uczyć. Takiego występu nikt się nie spodziewał

Justyna Steczkowska, Sylwester z Dwójką
Justyna Steczkowska zachwyciła publiczność podczas Sylwestra z Dwójką. Fot. KAPiF, kadr z Sylwestra z Dwójką TVP

Publiczność, która zebrała się pod sceną w Zakopanem, ale również tysiące widzów, którzy zgromadzili się w całym kraju przed telewizorami, przeżyli niezapomniane chwile w akompaniamencie swoich ulubionych artystów podczas Sylwestra z Dwójką. Niestety, nie obyło się bez drobnych potknięć. Jednak wpadka, którą popełniła Viki Gabor, została przyćmiona spektakularnym występem Justyny Steczkowskiej. Gwiazda nie tylko zachwyciła stylizacją, ale również niesamowitym popisem wokalnym. Teraz jej fani domagają się jednego!

Kontrowersyjna wpadka Viki Gabor podczas Sylwestra z Dwójką

Występ Viki Gabor był jednym z najbardziej wyczekiwanych podczas Sylwestra z Dwójką TVP. Nic w tym dziwnego, ponieważ artystka cieszy się ogromną popularnością, którą zagwarantowała jej wygrana na łamach The Voice Kids, a także Eurowizji Junior w 2019 roku. Niestety nie każdy występ 15-letniej wokalistki jest udany, o czym widzowie przekonali się podczas sylwestrowej mocy. 

Podczas wykonywania hitu Sylwii Grzeszczak "Co z nami będzie?” razem z Liberem artystka nie popisała się znajomością tekstu. Viki Gabor nie tylko zapomniała, jak brzmi kilka linijek refrenu, ale również całkowicie pomyliła kolejne wersy zwrotki. Ten fakt nie pozostał niezauważony przez internautów, którzy w mocnych słowach wypowiedzieli się o wpadce młodej wokalistki. Jej niepowodzenie zeszło jednak na dalszy plan, gdy na scenie Sylwestra z Dwójką pojawiła się Justyna Steczkowska. Gwiazda zapewniła publiczności niebanalne widowisko.

Viki Gabor zaliczyła sporą wpadkę, fani zabierają głos. Sylwestra TVP zapamięta na zawsze Viki Gabor z chorobą walczyła od dziecka. Czy sylwestrowa wpadka zwiastuje jej nawrót?

Zaskakujące show Justyny Steczkowskiej podczas Sylwestra z Dwójką

Justyna Steczkowska po raz kolejny wystąpiła na scenie Sylwestra z Dwójką TVP. Tym razem jednak całkowicie zaskoczyła swoich fanów, którzy nie spodziewali się zobaczyć jej w tak nadzwyczajnym wydaniu. Wokalistka zaliczyła aż dwa wejścia, a każde z nich było na równie wysokim poziomie. Jednak to, co działo się podczas wykonu piosenki “Dziewczyna Szamana”, przeszło wszelkie oczekiwania publiczności.

51-letnia Justyna Steczkowska pojawiła się na scenie ubrana w kremowy, obcisły kostium, który uwydatnił jej idealną figurę. Materiał stroju był wyszyty kryształkami, które mieniły się przy każdym, nawet najmniejszym ruchu gwiazdy. Publiczność oszalała, gdy chwytliwy rytm piosenki porwał ją do tańca. Show artystki okazało się zaskakujące nie tylko pod względem wokalnym, ale również wizualnym. Efekty specjalne nadały koncertowi Justyny Steczkowskiej nuty tajemniczości i sensualności. Po tym występie fani zaczęli domagać się jednej rzeczy. Komentarze na ten temat nieustannie się mnożą.

ZOBACZ TEŻ: Porównał wokalistkę do świni. Skandaliczne słowa menedżera Krzysztofa Krawczyka o sylwestrze w Polsacie. Co za tupet

Fani zachwyceni występem Justyny Steczkowskiej

Sylwester z DwójkąTVP zapewnił widzom noc pełną rozrywki i niesamowitych wrażeń. Widzowie, którzy pominęli którykolwiek z występów, mogą go zobaczyć w mediach społecznościowych Telewizji Publicznej. Wśród opublikowanych filmów z sylwestrowej nocy szczególną popularnością cieszy się wideo z występem Justyny Steczkowskiej, która wykonuje “Dziewczynę Szamana”. Okazuje się, że fani są nią tak zachwyceni, że domagają się, by pojechała na Eurowizję. 

Takiego entuzjazmu internautów na pewno zazdrości w tej chwili Viki Gabor, która mierzy się z falą krytyki na swój temat. Mimo wieści o chorobie, widzowie Sylwestra z Dwójką byli bezwzględni i w gorzkich słowach ocenili koncert dawnej zwyciężczyni Eurowizji Junior.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania