Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polscy siatkarze zabalowali we Włoszech. Nagrało się co robili nocą, po zwycięstwie
Michał Fitz
Michał Fitz 17.09.2023 08:24

Polscy siatkarze zabalowali we Włoszech. Nagrało się co robili nocą, po zwycięstwie

Siatkarze
Rex Features/East News; Polscy siatkarze mistrzami Europy

Podczas gdy nasi piłkarze mają ogromny problem, by w ogóle na mistrzostwa Europy awansować, siatkarze wczorajszego wieczora ten turniej zwyciężyli, ratując honor polskiego sportu. Nic więc dziwnego, że po tak zasłużonym tryumfie humory im dopisywały. Kamery uchwyciły, jak świętowali.

Polscy siatkarze mistrzami Europy

Tegoroczne mistrzostwa Europy były rozgrywane na terenie aż czterech różnych państw. Najważniejsze spotkania miały jednak miejsce we Włoszech. Gospodarze poczuli się więc zobowiązani, by zaprezentować się godnie i udało dojść im się do finału, gdzie czekali na nich Polacy.

Wydawać by się mogło, że będzie to szalenie trudny mecz dla naszych reprezentantów, bo w końcu mierzyli się z mocnymi rywalami na ich terenie. Oni tymczasem nic sobie z tego nie zrobili i przejechali się po Włochach, gładko wygrywając 3:0. Mieli zatem co świętować.

Piotr Gąsowski odebrał telefon podczas wywiadu. Chwilę później z oczu popłynęły mu łzy

Siatkarze balują po zwycięstwie

Siatkarze cieszyli się już w trakcie ceremonii wręczenia medali i pucharu, ale czas na prawdziwe świętowanie przyszedł dopiero potem. Kamerom TVP udało się jednak uchwycić, co panowie robili tuż po zejściu z płyty boiska. Drużynie w zabawie przewodził Bartosz Kurek.

Na jednym z nagrań widać, jak lider reprezentacji maszeruje z pucharem do autokaru, nie mając na sobie koszulki. Zresztą nie tylko on, bo spora część naszych sportowców w ferworze świętowania zapomniała się przebrać. Kilku z nich do pojazdu radośnie wchodziło z piwkiem w ręku.

Siatkarze resztę zostawili dla siebie

Zabawne sceny tuż przed wejściem do autokaru to ostatnie, co udało się nagrać, jeśli chodzi o świętowanie tryumfu. Później panowie bawili się już we własnym gronie i w znacznej większości ani myśleli, by uwieczniać te prywatne momenty.

Choć zwykle panowie są w mediach społecznościowych aktywni, próżno szukać kadrów z balangi na profilach Kurka, Fornala, Kłosa czy Kochana. Ci pochwalili się jedynie fotkami z szatni z medalami. O reszcie dowiemy się już co najwyżej za jakiś czas z anegdot i wywiadów.

Kłos.JPG
instagram.com/karolklos
Kochan.JPG
instagram.com/kuba_kochan
fornal.JPG
instagram.com/tomfornal

 

Tagi: zabawa
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów