Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekły wymagania Edyty Górniak przed koncertem na narodowym. Spełnienie ich to nie lada wyczyn
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.09.2023 17:36

Wyciekły wymagania Edyty Górniak przed koncertem na narodowym. Spełnienie ich to nie lada wyczyn

Edyta Górniak
Wiadomo jakie wymagania przed koncertem ma Edyta Górniak. fot. KAPiF

"Roztańczony PGE Narodowy" to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń, które odbywa się co roku w stolicy Polski. Na tegorocznej edycji imprezy nie może zabraknąć m.in. Edyty Górniak. Gwiazda już w sobotę wystąpi na scenie na Stadionie Narodowym, jednak aby to się stało, musi zostać spełniony szereg wymagań. Spełnienie ich wcale nie jest takie proste! Czego przed koncertem życzy sobie Edyta Górniak?

Edyta Górniak wystąpi na “Roztańczony PGE Narodowy”

Edyta Górniak już w najbliższą sobotę wystąpi na wydarzeniu “Roztańczony PGE Narodowy”. Impreza ta cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wszystkich festiwalowiczów, którzy tłumnie gromadzą się na jednym z największych stadionów na świecie, by uczestniczyć w koncertach ulubionych gwiazd.

Obecność Edyty Górniak na wydarzeniu nie jest wielkim zaskoczeniem, ponieważ artystka od lat jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie, a na muzycznych imprezach wciąż czaruje głosem i niezapomnianymi przebojami. Okazuje się jednak, że wcale niełatwo sprostać oczekiwaniom, jakie stawia ona przed organizatorami. Media właśnie obiegła wiadomość, jakie wymagania przed koncertem ma gwiazda.

Edyta Górniak z synem nagle zadzwonili na 997. Byli w szoku po odpowiedzi policjanta

Edyta Górniak ma konkretne wymogi przed koncertem

Wszystkie największe gwiazdy mają swoje wymagania, od których spełnienia często zależy, czy w ogóle zdecydują się wystąpić w danym miejscu. Listy z kilkoma, a czekam nawet kilkunastoma punktami do “odhaczenia” są przekazywane organizatorom przez menadżerów artystów. W przypadku Edyty Górniak rozpiska z wymaganiami jest naprawdę długa i zaskakująca!

Edyta Górniak już w sobotę wystąpi na wielkim muzycznym wydarzeniu "Roztańczony PGE Narodowy". Co musi zostać spełnione, by wokalistka miała zapewniony komfort podczas trwania przygotowań i samej imprezy? 3 zamykane garderoby, 3 standy na kostiumy oraz 2 lustra to tylko początek listy!

Projekt bez nazwy - 2023-09-27T172010.945.png
Wiadomo jakie wymagania przed koncertem ma Edyta Górniak. fot. KAPiF

Wymagania Edyty Górniak przed koncertem są powalające!

Edyta Górniak właśnie przesłała organizatorom "Roztańczony PGE Narodowy" listę wymagań, które muszą zostać spełnione przed jej przybyciem. Treść rozpiski ujawnił “Pudelek”. Dowiadujemy się z niej, iż gwiazda potrzebuje m.in. melexa z kierowcą, który pomoże jej poruszać się na terenie stadionu, 3 zamykanych garderób, 3 standów na kostiumy, 2 luster (jedno do make up-u, drugie do pełnej sylwetki), czy 3 białych obrusów i 5 bawełnianych ręczników w tym samym kolorze. Jest to jednak zaledwie początek jej wymagań!

Edyta Górniak zaznaczyła, że będzie potrzebować 10 butelek wody San Pellegrino, naparów ziołowych (rumianek, morwa biała, mięta) czy świeżych owoców. Dodatkowo wymaga paczki paluszków bez soli, 1 kilograma cukierków krówek, a także opakowania żelkowych misiów Haribo. Wymagane są także przekąski i napoje dla jej 10-osobowej ekipy.

Co do samej przestrzeni Edyta Górniak również ma rygorystyczne wymagania. W garderobach musi się znaleźć nawilżacz powietrza, a także świece o zapachu waniliowym. Przed jej przybyciem całość ma zostać ozonowana, natomiast pod żadnym pozorem nie można tam używać syntetycznych odświeżaczy powietrza na minimum 24 godziny przed jej przyjazdem. 

źródło: pudelek.pl