Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niespodziewane wieści o małżeństwie Sławomira i Kajry. Gwiazdor publicznie podsumował związek z żoną
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.08.2023 17:19

Niespodziewane wieści o małżeństwie Sławomira i Kajry. Gwiazdor publicznie podsumował związek z żoną

Sławomir, Kajra
Sławomir podsumował małżeństwo z Kajrą. fot. KAPiF

Niedawno na profilu Kajry w mediach społecznościowych pojawił się zaskakujący wpis. Sławomir natychmiast zareagował. Szczerze powiedział, co myśli o swoim małżeństwie z Kajrą. Wszystko trafiło do internetu!

Kajra i Sławomir tworzą udane małżeństwo już 12 lat

Sławomir i Kajra to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie show-biznesu. Tworzą udany duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Poznali się podczas studiów na krakowskiej PWST, jednak uczucie złączyło ich dopiero później, gdy obydwoje spędzali czas w Stanach Zjednoczonych. Kajra pracowała wówczas jako kelnerka w restauracji, do której Sławomir trafił przypadkiem. I choć na początku nie poznał koleżanki z uczelni, natychmiast poczuł do niej mięte. 

Od tego momentu ich historia potoczyła się już szybko. Zakochani wyznali sobie sakramentalne tak 3 sierpnia 2011 roku. Po ceremonii przeżyli wyjątkowe chwile na hucznym weselu, które trwało zaskakująco długo!

"Sanatorium miłości": dwa tygodnie temu było ich wesele. Dzisiaj Polskę obiega zdumiewająca wieść o ich małżeństwie

Nie do wiary, ile trwało wesele Kajry i Sławomira

Jakiś czas temu wyszło na jaw, ile trwało wesele Kajry i Sławomira. Okazuje się, że impreza świeżo upieczonego małżeństwa była znacznie dłuższa od przeciętnego tego typu wydarzenia. W wywiadzie z “Jastrząb Post” Sławomir ujawnił, że trwała aż 7 dni! W tej samej rozmowie Kajra dodała, że była to impreza jedyna swoim rodzaju:

Była to przygoda życia, która trwa po dziś dzień. Nie zamierzamy tego więcej powtarzać. Mówi się o tym, że nie można zorganizować takiego wesela, gdzie każdy będzie zadowolony.

3 sierpnia 2023 roku Sławomir i Kajra obchodzili 12. rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilu piosenkarki w mediach społecznościowych pojawił się zaskakujący wpis. Kajra podsumowała w jego opisie związek z ukochanym, a on nie pozostał jej dłużny. Wszystko to na oczach internautów!

Sławomir podsumował małżeństwo z Kajrą

Kajra i Sławomir, mimo niepotwierdzonych plotek o kryzysach, które raz na jakiś czas pojawiają się w mediach, tworzą zgrane małżeństwo już 12 lat. W dniu rocznicy piosenkarka opublikowała na Instagramie post, w którym w paru zdaniach podsumowała wspólnie spędzony czas:

Cześć tu Kajra. I tak nam się kręcą te kółeczka od 12 lat Sławomirze … Oby to nasze małżeństwo było dalej tak niezawodne i zadbane jak Twój Simson i żebyś zawsze umiał tak sprawnie wymienić cewkę zapłonową. Wspominamy i dziękujemy wszystkim gościom którzy bawili się z nami przez tydzień te 12 lat temu.

Sławomir nie mógł pozostać obojętny na tak poruszające słowa małżonki. Natychmiast skomentował jej post, a jego słowa obiegły internet:

Cześć tu Sławomir. Dziękuję że sprawiasz, że chce marzyć, a potem sięgasz po te marzenia razem ze mną, a simsona będę naprawiał dla nas do skutku. Błotko, które ociera kółko wydłubie nożykiem.

źródło: kobieta.wp.pl

Tagi: Sławomir
Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?