Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Milionerzy": uczestnik wkurzył widzów, byli zniesmaczeni, "żegnamy bez żalu"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.03.2023 22:36

"Milionerzy": uczestnik wkurzył widzów, byli zniesmaczeni, "żegnamy bez żalu"

Milionerzy
fot. kadr z programu "Milionerzy"

Telewidzowie programu "Milionerzy" oburzeni zachowaniem jednego z uczestników. Teraz zasypali mężczyznę masą negatywnych komentarzy na oficjalnym profilu show na Facebooku.

Mężczyzna bardzo długo zastanawiał się przed udzieleniem odpowiedzi na pytania. Jego postawa podczas trwania show całkowicie zniesmaczyła telewidzów.

"Milionerzy": Zachowanie uczestniczka oburzyło telewidzów

Program “Milionerzy” od wielu lat bije rekordy popularności i zachęca widzów przed telewizory, aby wspólnie z uczestnikami mogli sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin. Co ciekawe, nie każda osoba, która próbuje swoich sił w teleturnieju TVN, wzbudza sympatię wśród fanów.

Tak właśnie było w przypadku ostatniego gościa Huberta Urbańskiego. Telewidzowie nie byli zachwyceni jego zachowaniem oraz podejściem do zadawanych przez prowadzącego pytań.

Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"

"Milionerzy": Uczestnik zaskoczył odpowiedzią na pytanie za 2 tysiące złotych

W pewnym momencie chłopak doszedł do etapu, w którym walka toczyła się o dwa tysiące złotych i dalszy udział w show TVN-u. Hubert Urbański zaskoczył go pytaniem z kategorii Geografia.

-Które państwo Unii Europejskiej ma największą powierzchnię?

A. Polska

B. Niemcy

C. Francja

D. Hiszpania - przeczytał na głos prowadzący teleturniej Hubert Urbański.

Uczestnik po chwili zastanowienia i wygłoszeniu wielu swoich obserwacji, zdecydował się zaznaczyć odpowiedź C, czyli Francję. Już sekundę dziennikarz zapewnił go, że jest to prawidłowa odpowiedź.

 

 

Internauci krytykują uczestnika "Milionerów"

Okazało się, że pytanie było całkiem proste dla mężczyzny. Fanom nie spodobało się, że uczestnik “Milionerów”, zanim podał swoja odpowiedź, powiedział wiele niepotrzebnych słów i omówił nawet przykład Ukrainy, której nie było w proponowanych odpowiedziach.

Internauci zgodnie uznali go za przemądrzałego i nie ukrywają, że cieszy ich, że uczestnik nie poradził sobie z kolejnymi pytaniami teleturnieju.

-W sumie odpadł słusznie, dużo gadał, mało sensownie, 2 koła za 1000 złotych…

-Żegnamy bez żalu

-Takie łatwe pytania, można było błyskawicznie odpowiadać, a nie tak ględzić potwornie, jego mama powinna grać, a nie to cielę na niedzielę... - czytamy w komentarzach pod fragmentem ostatniego odcinka.

Zobacz nagranie:

Tagi: Milionerzy
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?