Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michała Wiśniewskiego znów TO spotkało. Zdenerwowany przekazał wieści i ostrzegł fanów, co za oszustwo!
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.10.2023 11:06

Michała Wiśniewskiego znów TO spotkało. Zdenerwowany przekazał wieści i ostrzegł fanów, co za oszustwo!

Michał Wiśniewski ostrzegł swoich fanów, fot. KAPiF, Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski ostrzegł swoich fanów, fot. KAPiF, Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski od lat cieszy się dużą popularnością. Wokalista grupy „Ich troje” poza aktywnym koncentrowaniem zajmuje się także życiem rodzinnym, jak również jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. 

Michał Wiśniewski niedawno zaskoczył fanów

Michał Wiśniewski poza swoją karierą jako wokalista zespołu „Ich troje” jest znany między innymi z tego, że doczekał się licznej gromadki pociech. Niedawno piosenkarz zaskoczył, gdy podzielił się zdjęciem testu ciążowego żony Poli. Niektórzy zaczęli już podejrzewać, że ich duża rodzina po raz kolejny się powiększy, ale to było jedynie wspomnienie ważnego w ich życiu wydarzenia. Wokalista zażartował:

Już myślałem, że znowu…

Czy Pola Wiśniewska jest w ciąży?
Czy Pola Wiśniewska jest w ciąży?, fot. Instagram/wisniewska_pola
Okropne oszustwo. Pola Wiśniewska właśnie je odkryła, chodzi o Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski podzielił się radosną wiadomością

Michał Wiśniewski w swojej niedawnej relacji ujawnił, że jego grafik jest niesamowicie napięty. Wokalista „Ich troje” pochwalił się, że już wkrótce zagra wyczekiwany przez niego koncert w stolicy Niemiec. Muzyk przewiduje, że będzie go tam czekać świetna zabawa, ponieważ niedługo po rozpoczęciu sprzedaży biletów, wyprzedano już około 10%. Nie wszystkie jego wieści były jednak tak radosne. 

Jutro do Brennej, pojutrze jedyny dzień biurowy i nagrywki do „Jestem jaki jestem”, ale już we wtorek gramy Przecław – sold out. Ale co mnie jeszcze bardziej cieszy, że po Koszalinie, po Lesznie, będzie taki koncert, na który bardzo długo czekałem, czyli Berlin. 

Michał Wiśniewski podzielił się radosną wiadomością, fot. Instagram m_wisniewski1972.JPG
Michał Wiśniewski podzielił się radosną wiadomością, fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski podzielił się radosną wiadomością, fot. Instagram m_wisniewski1972 1.JPG
Michał Wiśniewski podzielił się radosną wiadomością, fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski ostrzegł swoich fanów

Michał Wiśniewski na swoim instagramowym profilu ostrzegł przed oszustem. W sieci powstało nowe konto, na którym ktoś podszywa się pod popularnego muzyka. Wokalista grupy „Ich troje” podzielił się z fanami screenem wiadomości, jakie z „fake konta” są wysyłane do innych osób, ostrzegając w ten sposób swoich fanów, że nie jest to profil prowadzony przez niego. 

Cześć, mój fanu, jak się masz? Widziałem wiele Twoich polubień i komentarzy na mojej stronie i muszę do Ciebie napisać. Naprawdę doceniam Twoje polubienia i komentarze i mam nadzieję zrobić jeszcze więcej wspaniałych rzeczy dla świata – czytamy w wiadomości wysłanej przez fake konto.

Michał Wiśniewski ostrzegł swoich fanów, fot. Instagram m_wisniewski1972.JPG
Michał Wiśniewski ostrzegł swoich fanów, fot. Instagram/m_wisniewski1972
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16