Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szok, co stało się z byłą Michała Wiśniewskiego. Najpierw wzięli dwa śluby, a później… Złożyła wierność Bogu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.09.2023 09:19

Szok, co stało się z byłą Michała Wiśniewskiego. Najpierw wzięli dwa śluby, a później… Złożyła wierność Bogu

Szok, co zrobiła była Michała Wiśniewskiego
Szok, co zrobiła była Michała Wiśniewskiego, fot. KAPIF

Michał Wiśniewski ma za sobą kilka nieudanych małżeństw, zanim odnalazł szczęście u boku swojej obecnej żony Poli Wiśniewskiej. Jego trzecią małżonką była koleżanka z zespołu Ich Troje - Anna Świątczak, z którą doczekał się dwójki dzieci - Etiennette i Vivienne. Niesamowite, co po rozwodzie z muzykiem zrobiła jego była ukochana.

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski mają za sobą burzliwy związek

Każdy fan zespołu Ich Troje doskonale pamięta ten okres, gdy dwójka wokalistów znanych z muzycznej grupy zakochała się w sobie bez pamięci. Krótko później para postanowiła powiedzieć uroczyste “tak”, a ich uczucie było na tyle mocne, że… zrobili to aż dwa razy! Pierwszy raz miał miejsce w 2006 roku w posiadłości Michała Wiśniewskiego w Magdalence, a druga uroczystość odbyła się rok później w kapliczce Little Church w Las Vegas.

I choć pozornie zakochani wydawali się nierozłączni - żyli razem na scenie i w domu - ich związek nie przetrwał próby czasu. W 2011 roku Anna Świątczak i Michał Wiśniewski podjęli decyzję o rozwodzie. Owocami ich relacji są dwie córki - Etiennette i Vivienne.

Michał Wiśniewski Anna Świątczak.jpg
Anna Świątczak i Michał Wiśniewski wzięli ślub aż dwa razy!, fot. KAPIF
"Chłopaki do wzięcia": ślubami Jarusia i Gosi oraz Tancerza i Zuzi żyła cała Polska. Szok, jedna z par się rozwodzi

Niewiarygodne, co po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim zrobiła Anna Świątczak

Zaledwie rok po rozstaniu z liderem zespołu Ich Troje Anna Świątczak ponownie odnalazła miłość. Tym razem padło na perkusistę Michała Żeńca. I choć dla wielu wydawało się to niesamowicie szybkie - już rok po rozwodzie wokalistka ponownie została mężatką. Tym razem jednak wyglądało to całkowicie inaczej.

Małżeństwo muzyków okazało się o wiele trwalsze i trwa do dnia dzisiejszego. Sama piosenkarka zapewnia, że jest to możliwe tylko i wyłącznie dlatego, że swój związek oparli na Bogu, który pomaga im przetrwać trudy i przeciwności losu. O kulisach swojej relacji opowiedziała sama gwiazda w rozmowie z katolickim portalem Alateia.

Budowanie małżeństwa na Bogu sprawia, że mam pewność, że idziemy w dobrym kierunku. Patrząc sobie w oczy, widzimy siebie przez pryzmat ograniczeń i ludzkich słabości i oczekiwań. Decyzja wierności złożona przed Panem Bogiem sprawia, że trudne doświadczenia i kryzysy wzmacniają relację. Po 11 latach małżeństwa wiem, że w domu czeka na mnie człowiek, który jest moim przyjacielem i na którym mogę polegać. Cokolwiek w moim życiu się nie przytrafi, to on jest. Mamy swoje rytuały, które wprowadzają w naszą relację spokój

 

Anna Świątczak wstąpiła do wspólnoty religijnej

Piosenkarka nie ukrywa, że ostatnie doświadczenia oraz związek oparty na Bogu sprawiły, że bardzo mocno zaangażowała się w sprawy wiary katolickiej i zbliżyła do Boga. Jakiś czas temu Anna Świątczak przyznała nawet, że jest członkinią wspólnoty religijnej o nazwie “Społeczność Chrześcijańska Południe”.

O kulisach swojej wiary i powodach, dla których zdecydowała się mocniej zaangażować w wiarę oraz zaprzyjaźnić z Bogiem, wokalistka opowiedziała podczas wywiadu z portalem Onet.pl.

Mój Bóg, który wyciągnął mnie z otchłani i uwolnił ode mnie samej, dał mi też nową perspektywę. Nie zmienił rzeczywistości wokół mnie, ale mnie samą i patrzenie na to, co się wokół dzieje. To nie jest dla mnie jakaś religijna praktyka, tylko świadomość, za kim idę i komu wierzę bardziej. Świat nie zmierza do tego, żeby stać się krainą mlekiem i miodem płynącą. To miejsce, które ma nam pomóc na nowo odnaleźć Tego, który nas stworzył i wrócić do domu, do Niego. Wtedy to ma sens

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania