Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski poinformował, czy zamierza mieć kolejne żony. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.10.2023 15:14

Michał Wiśniewski poinformował, czy zamierza mieć kolejne żony. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski szczerze o kolejnej żonie, fot. KAPIF

Michał Wiśniewski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. Cała Polska nie tylko nuci jego kultowe przeboje, ale też żywo interesuje się jego życiem prywatnym, zwłaszcza że sam muzyk chętnie o nim opowiada. Teraz piosenkarz odniósł się do swojego małżeństwa i zdradził, czy planuje mieć jeszcze jedną żonę.

Michał Wiśniewski szczerze o swoim życiu uczuciowym

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w życiu miłosnym czerwonowłosego muzyka naprawdę dużo się dzieje. Gwiazdor znany jest ze swoich licznych małżeństw, o których chętnie opowiada w rozmowach z mediami. Jego pierwszą żoną była wokalistka Magda Femme. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a lider zespołu Ich Troje pocieszenie znalazł u boku innej artystki - Mandaryny.

Jak widać, ona również nie okazała się tą jedyną. Po ich rozwodzie przyszedł czas na koleżankę z grupy - Annę Świątczak, a po ich rozstaniu Michał Wiśniewski miłość i wierność przysięgał Dominice Tajner. Dopiero piątej żonie wokalisty - Poli Wiśniewskiej udało się usidlić popularnego artystę. Czy to jednak koniec jego burzliwych związków?

Michał Wiśniewski 1.jpg
Michał Wiśniewski szczerze o swoim życiu uczuciowym, fot. KAPIF
Dopiero świętowali 3 lata małżeństwa, a tu takie wieści. Pola i Michał Wiśniewski zmierzają w kierunku rozstania?

Michał Wiśniewski zdradził, czy Pola jest jego ostatnią żoną

Jakiś czas temu gwiazdor udzielił szczerego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojej obecnej ukochanej oraz poprzednich związków, którymi żyła cała Polska. Michał Wiśniewski nie ukrywa, że ma nadzieję, że to właśnie Pola Wiśniewska będzie osobą, przy której się zestarzeje, lecz zdaje sobie sprawę, że nie tylko ono tym decyduje.

Oby tak było. To nie jest tak, że to wszystko jest zależne od ciebie 

Lider grupy Ich Troje zdradził również, dlaczego tak długo szukał swojego szczęścia i często zmieniał swoje partnerki. Jego zdaniem nie zawsze związki są usłane różami, a niektórzy muszą naprawdę walczyć o to, aby ich uczucie przetrwało do samego końca.

Za każdym razem to podkreślam i wydaje mi się, że są ludzie, którzy są gotowi, którzy się tak dobrali od samego początku, że zostają ze sobą do końca życia. Wtedy można powiedzieć na końcu, że to jest miłość. Są ludzie, którzy muszą o to walczyć każdego dnia i to jest chyba najczęstsza sytuacja, a są tacy, którzy nie mają siły walczyć, albo im się nie chce, albo odechciewa. Albo chcą, aby ta atmosfera w domu była po prostu dobra. I aby spokój za oknem był ważniejszy od tego, czy rzeczywiście na siłę będziemy próbowali się kochać. Bez sensu trochę. Ale ja nie muszę tego tłumaczyć, bo każdy ma swoją definicję miłości. Ja każdemu życzę powodzenia i tego, aby wytrwał.

Michał Wiśniewski 3.jpg
Michał Wiśniewski zdradził, czy planuje mieć kolejną żonę, fot. KAPIF

Michał Wiśniewski komentuje plotki o kryzysie z Polą

Jednocześnie wokalista wypowiedział się na temat doniesień o rzekomym kryzysie, jaki zapanował w jego małżeństwie. Zdaniem niektórych mediów on i Pola Wiśniewska nie potrafią się dogadać, a nawet myślą o rozstaniu. Michał Wiśniewski stanowczo zaprzeczył tym plotkom.

W ogóle się tym nie przejmujemy. Podchodzimy do tego z żartem pt. „Ej, nie powiedziałaś mi, że masz ze mną jakiś problem?”. Śmiejemy się z tego. Co nam pozostaje? 

Muzyk podkreślił również, że razem z ukochaną nie mają ochoty brać do siebie medialnych doniesień. Wolą cieszyć się sobą i spędzanym wspólnie czasem. Przy okazji wyznał, że nie jest człowiekiem uwielbiającym dramy, a jego marzeniem od zawsze było posiadanie tylko jednej żony. Niestety, los zdecydował inaczej.

Jestem za stary na dramy. Ja nigdy nie chciałem kolejnej żony, chciałem mieć jedną żonę. Życie napisało własny scenariusz.

Źródło: jastrzabpost.pl

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy