Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak nie wytrzymał. Mocno odpowiedział obserwatorowi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.05.2024 07:56

Michał Szpak nie wytrzymał. Mocno odpowiedział obserwatorowi

Michał Szpak
fot. KAPIF

Michał Szpak pozwolił wyprowadzić się z równowagi. Pod jego najnowszym zdjęciem na Instagramie wywiązała się nie lada dyskusja, w którą zaangażował się sam wokalista. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Michał Szpak od lat budzi kontrowersje

Nie jest tajemnicą, że Michał Szpak od lat jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych artystów w Polsce. Swoją przygodę z naszą estradą rozpoczął od udziału w kultowym show “X Factor”, gdzie od razu zaskarbił sobie sympatię telewidzów.

Teraz gwiazdor uważany jest za jednego z najbardziej cenionych piosenkarzy, a podczas swoich koncertów oraz teledysków zaskakuje swoimi niecodziennymi kreacjami, odważnym makijażem oraz fryzurami. I chociaż większość jego fanów jest zachwycony wizerunkiem artysty, wokalista wciąż posiada wielu krytyków i przeciwników swojego stylu. 

Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak od lat budzi kontrowersje, fot. KAPIF
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak od lat budzi kontrowersje, fot. KAPIF
Krzysztof Rutkowski ma córkę. Kim jest? Mało kto o tym wie Wypadły jej zęby na wizji "Pytania na śniadanie". Wyjaśniła, co jest przyczyną

Michał Szpak skrytykowany w sieci

Nikt nie ma wątpliwości, że wokalista nie boi się odważnie prezentować swojego stylu, a na jego profilu na Instagramie można znaleźć mnóstwo kontrowersyjnych zdjęć z koncertów i występów na żywo. Tym razem również postanowił zaskoczyć swoich fanów odważną fotografią, która wywołała spore zamieszanie w sieci.

Na zdjęciu Michał Szpak odważnie pozuje w grantowym berecie oraz białych perłach. Dodatkowo piosenkarz miał na sobie srebrne kolczyki w kształcie kółek oraz mocno pomalowane oczy. I chociaż na jego profilu w social mediach można znaleźć mnóstwo o wiele bardziej kontrowersyjnych fotografii, ten posty wywołał mnóstwo negatywnych komentarzy internautów.

Jeden z nich postanowił zarzucić mu, że na zdjęciu nie możemy zauważyć, żeby piosenkarz miał na sobie jakiekolwiek ubranie.

Skończyły się ubrania do zdjęć - napisał jeden z komentujących

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka Henio z "Chłopaków do wzięcia". Po remoncie dom robi wrażenie.

Michał Szpak ostro odpowiedział internaucie

Wygląda na to, że komentarz internauty bardzo mocno zdenerwował piosenkarza, który po raz pierwszy postanowił bezpośrednio odpowiedzieć na jego zarzuty. Pod jego najnowszą fotografią znalazł się więc wpis, w którym Michał Szpak dosadnie zareagował na krytykę komentującego.

Skończyła to się moja cierpliwość na głupotę, którą dzielisz się tutaj raz po raz - odpowiedzia  gwiazdor.

Jego komentarz może wskazywać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy internauta dzieli się z nim swoimi przemyśleniami na temat jego wyglądu. Czy to możliwe, że jego niespodziewana reakcja w końcu uciszy tego internautę?