Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieli ich 34 lata, a są razem już kilkanaście. Fani "Plebanii" nigdy nie pomyśleliby, że są w związku
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 05.06.2024 12:37

Dzieli ich 34 lata, a są razem już kilkanaście. Fani "Plebanii" nigdy nie pomyśleliby, że są w związku

Włodzimierz Matuszak
fot. KAPiF

Serial “Plebania” był niegdyś bardzo popularny w Polsce. W jedną z głównych postaci wcielał się Włodzimierz Matuszak. Niespodziewanie, na planie hitu TVP aktor spotkał wielką miłość. To dla niej zostawił żonę. 

Włodzimierz Matuszak przez lata wcielał się w proboszcza w "Plebanii"

Mimo że Włodzimierz Matuszak w trakcie całej swojej kariery zagrał w głośnych produkcjach takich jak chociażby “PitBull", widzowie najlepiej znają go z serialu TVP. Rodzinne oglądanie “Plebanii” było niegdyś stałym punktem dnia w wielu polskich domach. 

Aktor w latach 2000-2012 wcielał się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci - proboszcza Antoniego Wójtowicza. Mimo że prywatnie związany był z inną kobietą, to właśnie na planie “Plebanii” poznał miłość swojego życia. 

Kaźmierska planuje operację plastyczną? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie Kurzajewski wpadnie w szał? Cichopek dawno nie była tak czuła. Chemię czuć na wylot

Na planie serialu Włodzimierz Matuszak nawiązał romans z 35 lat młodszą aktorką

W porównaniu do Włodzimierza Matuszaka, Karolina Nolbrzak nie grała w produkcji tak znaczącej roli - najpierw wcielała się w Darię - siostrę księdza Piotra, a później grała Iwonę. Pomimo licznych przeciwności losu (Matuszak miał żonę) i dużej różnicy wieku, pomiędzy aktorami zaczęło rodzić się uczucie. 

Pierwszy raz Nolbrzak pojawiła się na planie "Plebanii" w 2006 roku. Od razu wpadli sobie w oko z Matuszakiem i zaczęli spędzać ze sobą dużo czasu. Mimo że aktor wiódł szczęśliwe i spokojne życie u boku żony, nie mógł nic poradzić na uczucia, które zaczął żywić do młodszej koleżanki. Karolina także miała uporządkowane życie prywatne, a w 2004 roku urodziła syna. Mimo że z tą miłością nie było im po drodze, postanowili zaryzykować i wygrali. 

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak
Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak  fot. KAPiF

Dzieli ich prawie 35 lat, a łączy wielka miłość

Niedługo po tym, jak Matuszak rozwiódł się z żoną, w mediach gruchnęła wiadomość, że on i Karolina Nolbrzak zdecydowali się zamieszkać razem. Był rok 2013, a oni nigdy nie byli tak szczęśliwi. Ich spokój miało jedynie mącić niezadowolenie córki aktora. Co ciekawe, córka Matuszaka jest 8 lat starsza od jego ukochanej. 

Córka serialowego proboszcza odniosła się do spekulacji, jakoby miała nie dogadywać się z Karoliną. Zaprzeczyła doniesieniom i zapewniła, że z partnerką ojca łączą je przyjacielskie relacje.