Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Memy po meczu Polska - Austria. Internauci jak zawsze nie zawiedli
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.06.2024 20:31

Memy po meczu Polska - Austria. Internauci jak zawsze nie zawiedli

Robert Lewandowski

Za nami mecz Polska - Austria. Spotkanie po pierwszej połowie zakończyło się remisem 1:1. W trakcie meczu internauci, którzy starcie chcieli obejrzeć w sieci, ponownie mogli poczuć się rozczarowani. Serwery TVP zostały bowiem znowu zaatakowane, przez co kibice przegapili gola, którego Austria strzeliła Polsce. Niestety, mecz zakończył się przegraną naszej drużyny 1:3. Internauci swoje rozczarowanie okazali, tworząc memy.

Serwery TVP ponownie padły w trakcie meczu Polski

Dzisiejsze spotkanie Polska - Austria nie zakończyło się tak, jak polscy kibice by sobie tego życzyli. Mimo tego, że pierwsza połowa zakończyła się remisem, w trakcie drugiej już tak dobrze nie było. Polska przegrała 1:3.

W trakcie pierwszej połowy Austria strzeliła gola Polsce tuż przed 10 minutą spotkania. Nie wszyscy mieli jednak okazję to zobaczyć. Kibice, którzy oglądali mecz w sieci, mogli oglądać jedynie czarne tło. Prawdopodobną przyczyną jest kolejny atak na serwery TVP. Przypomnijmy, że doszło do niego także podczas meczu Polski z Holandią.

Polska-Austria: Polscy kibice oszaleli po wejściu Lewandowskiego "Skandal! Prezes TVP do dymisji!". Widzowie wściekli, oto co zobaczyli na ekranie podczas meczu Polska-Austria

Nawet Robert Lewandowski nie uratował sytuacji

Kiedy Robert Lewandowski wszedł na boisko, stadion oszalał. To niebywałe, jak polscy kibice go powitali. Fani piłki nożnej zaczęli skandować imię kapitana naszej drużyny.

Niestety, nawet Lewandowski nie był w stanie uratować sytuacji naszej drużyny narodowej. Internauci zabrali głos. Swoje rozczarowanie i negatywne emocje wyrazili poprzez memy opublikowane w sieci.

Memy po meczu Polska - Austria

Internauci po meczu Polska - Austria zasypali mecz memami. Które z nich bawia was najbardziej?