Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Media podały smutne wieści z domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Płyną wyrazy wsparcia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2023 18:42

Media podały smutne wieści z domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Płyną wyrazy wsparcia

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Właśnie przekazano smutne wieści na temat rodziny jednego z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Według wieści podanych przez portal telemagazyn.pl mama Szczeny miała wylądować w Domu Opieki Społecznej.

Media donoszą, że Teresa Dąbrowska bardzo podupadła na zdrowiu i przebywa teraz w odpowiedniej placówce. Widzowie mogą kojarzyć ją z kilku odcinków popularnego reality show.

"Chłopaki do wzięcia": Kim jest Teresa Dąbrowska?

Fanom kultowego reality show z pewnością nie trzeba przedstawiać tej kobiety. Teresa Dąbrowska największą popularność zyskała po tym, jak wystąpiła u swojego syna Ryszarda, znanego jako Szczena, w kilku odcinkach programu “Chłopaki do wzięcia”. 

Kultowa scena z udziałem seniorki, na której widzimy, jak biegnie za swoim synem i prosi go, aby oddał rower była prawdziwym hitem. Sytuacja ta do tej pory cieszy się olbrzymią sympatią telewidzów. Teraz jednak fanom show daleko do śmiechu, gdy usłyszeli, co ma dolegać mamie Szczeny.

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

Mama Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" jest ciężko chora

Od jakiegoś czasu w sieci pojawia się mnóstwo smutnych wiadomości na temat stanu zdrowia Teresy Dąbrowskiej, która pojawiła się w show “Chłopaki do wzięcia” razem ze swoim synem Ryszardem. Portal natemat.pl donosi nawet, że kobieta przeszła zawał serca i znajduje się obecnie w Domu Opieki Społecznej.

I choć do tej pory żadne z zainteresowanych nie poruszyło tego tematu oraz nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło tym informacjom, fani są przekonani o problemach zdrowotnych pani Teresy i ślą jej mnóstwo pozytywnych słów.

 

Fani wspierają Teresę z "Chłopaków do wzięcia"

To właśnie facebookowa grupa fanów, na której swoimi spostrzeżeniami na temat programu “Chłopaki do wzięcia” dzielą się zainteresowani tym tematem internauci, była pierwszym miejscem, w którym pojawił się temat problemów zdrowotnych mamy Szczeny.

-Pisał ktoś kiedyś, że pani Tereska jest w zakładzie opiekuńczym

-Pani Tereska jest w DPS, jest po wylewie

-Mama jest w ośrodku, mówili, że miała udar - czytamy komentarze na facebookowej grupie fanów.

Zobacz nagranie:

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16