Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Masakra". Monika Miller przekazała przykre wieści, wszyscy ją wspierają
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.09.2023 22:05

"Masakra". Monika Miller przekazała przykre wieści, wszyscy ją wspierają

Monika Miller
Monika Miller przekazała wieści dot. swojego zdrowia. Fot. Instagram/Monika Miller, KAPiF

Monika Miller na co dzień zmaga się z wieloma dolegliwościami, które w znacznym stopniu utrudniają jej normalne funkcjonowanie. Okazuje się, że właśnie poinformowała o kolejnych problemach. Przykre, z czym musi się zmagać.

Monika Miller wywołuje duże emocje

Monika Miller od kilku lat własnymi siłami próbuje zapracować na znane nazwisko. Szczególnie głośno zrobiło się o niej w show-biznesie, gdy wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami”.

Od czasu, gdy zaistniała w mediach, nieustannie wywołuje wokół siebie duże emocje. Internauci licznie komentują jej styl bycia. Jednych zachwycają jej piękne tatuaże, inni mają mieszane odczucia na widok takich ozdób. Równie głośno, jak o jej tatuażach czy dredach, jest także o problemach zdrowotnych. Artystka cierpi z powodu kilku różnych dolegliwości.

Dramat Ralpha Kaminskiego. Porażające, co właśnie ujawnił gwiazdor

Co dolega Monice Miller?

Kilka lat temu stan zdrowia Moniki Miller zaczął nagle się pogarszać. Ponieważ artystka zachowuje bardzo bliski kontakt ze swoimi fanami na swoich mediach społecznościowych, postanowiła niczego nie ukrywać. Wielokrotnie cierpliwie odpowiadała na ich pytania związane ze zdrowiem.

Monika Miller szczerze opowiedziała między innymi o zmaganiu się z depresją. Jej życie utrudniają także takie choroby jak Hashimoto czy fibromialgia. Obie te dolegliwości są praktycznie nieuleczalne, wobec czego z ich przykrymi skutkami artystka będzie musiała zmagać się do końca życia. 

Okazuje się, że Monika Miller właśnie poinformowała o kolejnych problemach zdrowotnych. Na szczęście są one o wiele mniej poważne niż te, z którymi musi zmagać się na co dzień.

Monika Miller przekazała najnowsze informacje dot. stanu zdrowia

Monika Miller pozostaje ze swoimi fanami na bieżąco. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 148 tys. internautów, bardzo często zamieszcza kadry i opisy, w których informuje, co się u niej dzieje. Nie inaczej było ty razem, gdy postanowiła przekazać najnowsze informacje na temat swojego zdrowia. Artystka opublikowała selfie, do którego zapozowała w lekkim makijażu i ze związanymi włosami. W opisie dodała:

No i się rozchorowałam. Ostatnie trzy dni to była jakaś masakra. Uważajcie na siebie, bo coś ewidentnie chodzi po ludziach.

Na jej nowy post natychmiast zareagowali internauci. W licznych komentarzach życzyli jej zdrowia, a także zachwalali jej wygląd:

  • Cudowna jesteś, zdrowiej szybko! Kocham!
  • Trzymaj się, wracaj szybko do zdrowia.
  • Życzę powrotu do zdrowia kochana i ślicznie wyglądasz – czytamy na Instagramie.
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik