Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat Ralpha Kaminskiego. Porażające, co właśnie ujawnił gwiazdor
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.09.2023 17:37

Dramat Ralpha Kaminskiego. Porażające, co właśnie ujawnił gwiazdor

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski ujawnił szokująca prawdę o swoim dzieciństwie. Fot. KAPiF

4 września miał miejsce początek roku szkolnego. Dzieci z całej Polski tłumnie udały się do szkół, by celebrować ten podniosły moment. Okazuje się jednak, że nie wszyscy mają z tym dniem związane pozytywne wspomnienia. Ralph Kaminski właśnie ujawnił szokujące fakty.

Ralph Kaminski otworzył się przed swoimi fanami

Ralph Kaminski jest jednym z najbardziej popularnych twórców muzyki alternatywnej w Polsce. Obecnie artysta kończy letnią trasę koncertową, którą promuje swój najnowszy album “Bal u Rafała”. Płyta, która miała swoją premierę rok temu, okazała się bestsellerem. Do stycznia została sprzedana w 15 tys. egzemplarzy, co uczyniło ją złotą.

Do tej pory wokalista wydał 5 klipów do piosenek z płyty. Dziś miał swoją premierę najnowszy teledysk do piosenki “Małe serce”. Ralph Kaminski wspomina w utworze swoje szkolne lata, które niestety nie kojarzą mu się zbyt dobrze. Piosenka w szczery sposób obnaża problemy, z którymi musiał się zmagać. Jej tekst jest momentami porażający. 

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” w szpitalu! Został pobity, policja zabrała głos

Ralph Kaminski wyznał wstrząsającą prawdę o latach szkolnych

W piosence “Małe serce” Ralph Kaminski opisuje, jak wyglądały jego lata spędzone w szkole. Artysta ze smutkiem wspomina, w jaki sposób był traktowany przez kolegów. Wprost mówi o tym, że musiał zmagać się z wykluczeniem:

Nikt nie chciał ze mną siedzieć – przyznaje w tekście.

Choć od momentu, gdy Ralph Kaminski po raz ostatni zasiadł w szkolnej ławce, minęło już wiele lat, “Małe serce” udowadnia, że mimo upływu czasu artysta wciąż wiąże z tamtymi latami intensywne emocje, które zawarł w refrenie:

Jest mi przykro, jest mi smutno, że tyle zniosło moje małe serce.

Klip Ralpha Kaminskiego zdobył w sieci duże uznanie

Teledysk do piosenki “Małe serce” został opublikowany przez Ralpha Kaminskiego dziś w południe. Jest on prosty i minimalistyczny, przedstawia młodego aktora, który wykonuje złożony układ taneczny na terenie szkoły. Choreografia, do której tańczy, oddaje sens słów, które dzięki temu w piosence wybrzmiewają jeszcze mocniej. 

Melancholijny i smutny, klip spodobał się fanom wokalisty. W komentarzach wielu z nich chwaliło nie tylko wykonanie teledysku, ale również przesyłało wyrazy wsparcia wszystkim dzieciom, które muszą obecnie mierzyć się z podobnymi problemami w szkole:

  • Przytulam wszystkie małe serca, które ze stresem wracają dziś w te miejsca, do szkoły. Przykro mi, że nadal ten okres wielu musi "przetrwać". Trzymajcie się ciepło. Jesteście wartościowi. Nie dajcie się stłamsić.
  • Ralph, za każdym razem, gdy Cię słucham i oglądam, jestem przekonany, że gdyby Cię nie było, to natychmiast należałoby Cię wymyślić. Jesteś doskonałym antidotum na wiele polskich kompleksów. Osobne wyrazy uznania dla Tancerza.
  • Niech ta piosenka i teledysk pomogą dzisiaj w powrocie do szkoły wszystkim, dla których to nie jest łatwe – czytamy w komentarzach. 

źródło: vibez.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz