Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Więcej nie zobaczymy Dagmary Kaźmierskiej?! Ogłosiła WIELKĄ podróż, ale nic podobnego... będzie jej jeszcze więcej
Michał Fitz
Michał Fitz 04.09.2023 10:55

Więcej nie zobaczymy Dagmary Kaźmierskiej?! Ogłosiła WIELKĄ podróż, ale nic podobnego... będzie jej jeszcze więcej

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki programowi “Królowe życia”. Potem pojawiała się także w innych show. W ostatnim czasie można było jednak odnieść wrażenie, że celebrytka chce nieco odciąć się od telewizji. Jak się okazuje, było ono dosyć mylne.

Dagmara Kaźmierska nie potrzebuje telewizji do godnego życia

Niektórzy celebryci są zależni od telewizji, bo bez programów nie są w stanie sami utrzymać swojego życia na satysfakcjonującym ich poziomie. Dagmara Kaźmierska z pewnością do tej grupy nie należy, bo ona dostatnie życie prowadziła jeszcze przed debiutem w TV.

Prowadzi kilka biznesów i to nie tylko w Polsce, bo działa także w swoim drugim ukochanym kraju, czyli Egipcie. Lubi jednak zabawiać tłumy i dzielić się swoją pozytywną energią, dlatego ciągnie ją do kolejnych programów.

To TU znaleziono ciało Joasi. Tuż przed tragedią zarejestrowała ją kamera. Porażające szczegóły

Dagmara Kaźmierska z pomysłem na własne show

Dagmara Kaźmierska już jakiś czas temu dzieliła się z fanami pomysłem na autorski program. Chciała wykorzystać swoją nieciekawą przyszłość, by stworzyć show opowiadające życie w więzieniu. Sama bowiem swego czasu była osadzona w zakładzie karnym przez kilkanaście miesięcy.

Póki co nie wiadomo jednak, by takowy program był w realizacji. Niewykluczone, że przyjdzie jeszcze na niego czas. W tej chwili bowiem Kaźmierska ma na głowie inny, telewizyjny projekt, o którym ostatnio opowiedziała więcej wraz ze swoim współpracownikiem.

Dagmara Kaźmierska w nowym show

W mediach społecznościowych pojawiło się ogłoszenie, które jasno mówi o nowym programie, którego “Królowa życia” będzie absolutną gwiazdą. Na ten moment nie znamy dokładnego formatu show, ale wiemy, że Kaźmierska będzie podróżowała po kraju i poznawała nowe osoby. A przecież w nawiązywaniu znajomości jest świetna, więc na pewno będzie się działo.

Dagmara wyruszy w podróż po całej Polsce w poszukiwaniu miłości, przyjaźni i dobrej zabawy. Co z tego wyjdzie? Kogo spotka na swojej drodze? I co na to jej najbliżsi? Na te pytania poznacie odpowiedź już tej jesieni