Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zły omen nad małżeństwem Marty Paszkin? Ona i Paweł Bodzianny nie zrobili TEGO po ślubie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.09.2023 19:16

Zły omen nad małżeństwem Marty Paszkin? Ona i Paweł Bodzianny nie zrobili TEGO po ślubie

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
Co dzieje się w życiu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego? Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny podbili serca publiczności “Rolnik szuka żony” już od pierwszych chwil, gdy przed kamerami zaczęło rodzić się między nimi uczucie. Mogłoby się wydawać, że historia tej pary skończyła się szczęśliwie. Po zakończeniu udziału w programie pobrali się, jednak najnowsze doniesienia o ich małżeństwie napawają niepokojem. Co dzieje się w życiu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego?

Historia miłosna Marty Paszkin i Pawła Bodziannego chwyta za sercę

Paweł Bodzianna zgłosił się do 7. edycji programu “Rolnik szuka żony”, by odnaleźć swoją drugą połówkę. To właśnie tam poznał Martę Paszkin, do której od razu poczuł miętę. Zauroczona nim kobieta wysłała list, który zadecydował o tym, by zaprosić ją do udziału w show. Gdy stanęła pośród innych kandydatek na wybrankę Pawła, sprawa była już niemal przesądzona. Mężczyzna nie mógł oderwać od niej wzroku!

Historia Marty Paszkin i Pawła Bodziannego podbiła serca wszystkich widzów. Rodzące się między nimi uczucie było widoczne gołym okiem. I choć kobieta na co dzień mieszkała w Warszawie, zaraz po zakończeniu udziału w programie, przeprowadziła się z córką z poprzedniego związku na gospodarstwo Pawła. Niedługo potem para pobrała się.

POSYPAŁY się gratulacje. Maciej Kurzajewski przekazał cudowne wieści. Cichopek w skowronkach?!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli 2 śluby. Mimo tego nie zdecydowali się na jedno

W marcu 2022 roku Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub cywilny. W tym czasie kobieta była w 8 miesiącu ciąży, przez co, jak opowiadała, nie mogła założyć na uroczystość swojej wymarzonej sukni. Jednak udało jej się to zrobić podczas ślubu kościelnego, który para wzięła w czerwcu 2023 roku.

Dziś Marta i Paweł są szczęśliwymi rodzicami synka Adama, który ma ponad rok. Widzowie programu “Rolnik szuka żony” zastanawiają się jednak, jak wygląda ich małżeństwo za kulisami. W ostatnim czasie fani dopatrzyli się bowiem czegoś, co wzbudziło ich niepokój. Sprawa natychmiast nabrała rozgłosu, gdy sama Marta zdecydowała się zabrać głos.

Projekt bez nazwy - 2023-09-03T185358.118.png
Co dzieje się w życiu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego? Fot. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News

Problemy w małżeństwie Marty Paszkin i Pawła Bodziannego? Internautka zwróciła uwagę na jedno

Okazuje się, że choć Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znani z programu “Rolnik szuka żony” już 2 razy ślubowali sobie miłość, wierność i małżeńską, kobieta w dalszym ciągu nie zmieniła swojego panieńskiego nazwiska na to męża. Jedna z internautek postanowiła wprost zapytać, dlaczego tak się stało. 

Ani po cywilnym, ani teraz po kościelnym nie przyjęłam Pawła nazwiska. On za to do dziś nie nosi obrączki – odpowiedziała szczerze Marta.

Czy jest to zły omen w małżeństwie bohaterów “Rolnik szuka żony”?

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz