Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyniuk zarobi kokosy. Wcieli się w zupełnie nową rolę już jesienią?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.05.2024 16:09

Martyniuk zarobi kokosy. Wcieli się w zupełnie nową rolę już jesienią?

Zenek Martyniuk
Fot. AKPA

Kilka dni głośno było o powrocie znanego programu na antenę Polo TV. Już tej jesieni będziemy mieli okazję obserwować muzyczne zmagania uczestników, które oceniać będzie plejada gwiazd. Być może jednym z jurorów zostanie Zenek Martyniuk. Na ten moment nie są to oficjalne informacje, więc pozostaje nam cierpliwie czekać. Jeśli jednak się uda, zgarnie za to pokaźną sumę.

Co się dzieje u Zenka Martyniuka?

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów, który robi karierę nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wykonawca takich piosenek jak “Przez twe oczy zielone”, “Gwiazda”, “Przekorny los” czy “Życie to są chwile” nie może narzekać na brak pracy. Pod koniec  ubiegłego roku król disco polo wystąpił w Stanach Zjednoczonych w ramach swojej trasy koncertowej. Niedługo później, bo w marcu bieżącego roku ponownie miał okazję wyruszyć za ocean, gdzie pojawił się na organizowanym tam Festiwalu Disco Polo.

Przez napięty kalendarz przepełniony branżowymi imprezami i muzycznymi wydarzeniami, na których się pojawia, w ostatnim czasie Zenek nie miał zbyt wiele czasu, który mógłby spędzić z rodziną. Podczas trasy koncertowej w Stanach towarzyszyła mu żona Danuta, jednak nie podjęła się ona kolejnego wyjazdu z mężem ze względu na problemy zdrowotne. Teraz wiele wskazuje na to, że muzyk już niedługo będzie miał okazję ku temu, by częściej przebywać w domu, ponieważ poprowadzi kultowy muzyczny program, który jest nagrywany w Polsce. O jakim show mowa oraz ile za pracę przy nim zarobi artysta?

Tak Zenek Martyniuk utrzymuje relacje z wnuczką Martyniuk rozstanie się z Danutą. Zostanie sama przez jakiś czas

Zenek powraca do telewizji, wystąpi w znanym programie

Kilka dni temu w mediach gruchnęły wieści dotyczące powrotu na antenę Polo TV kultowego muzycznego programu “Disco Star”. Uczestnicy, którzy się do niego zgłaszają, mają niepowtarzalną okazję, by wystąpić przed jury, które oceni ich umiejętności wokalne. Koncepcja jest utrzymana w nurcie disco polo, które w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze. Jak informuje portal “pomponik”, show powróci na antenę już jesienią, natomiast w czerwcu ruszają internetowe castingi. Kto będzie oceniać występy osób, które przejdą wstępne kwalifikacje?

Fani Zenka już kilkukrotnie mieli okazję zobaczyć idola na szklanym ekranie, m.in. w programie “Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie wystąpił gościnnie w odcinku w 2021 roku. Teraz okazuje się, że król disco polo powraca do telewizji, i to w wielkim stylu. Jak donoszą media, artysta zostanie jurorem w odświeżonym programie “Disco Star”. Do sieci wyciekły informacje, ile ma zarobić za jeden odcinek. 

ZOBACZ TEŻ: Wyciekło prywatne nagranie Martyniuków. Tego nikt się nie spodziewał po Danucie, wokół słychać krzyki i dokazywanie

Ile Zenek Martyniuk zarobi za swój udział w kultowym show?

Uwielbiany przez Polaków program “Disco Star” powraca na antenę Polo TV w nowej odsłonie. Zmianie uległ m.in. skład jury, który według niepotwierdzonych doniesień mają zasilić Marcin Miller, Skolim, Magda Narożna i Zenek Martyniuk. Dziennikarzom “Show News” udało się ustalić, że to właśnie król disco polo ma być najlepiej opłacanym sędzią. 

Gwiazdą jury będzie Zenek Martyniuk. Bardzo długo go namawiano, jednak Zenek nie chciał. Lider Akcentu bał się krytyki, że nie ma odpowiedniej dykcji, że nigdy w tego typu programie nie występował i nie wie, jak się zachowywać. Ale przekonała go kasa – zdradził informator portalu.

Ile Zenek zarobi za 1. odcinek show? Według informacji, do których dotarł serwis, ma to być zaporowa stawka, ponieważ aż 20 tys. złotych!

Zenek Martyniuk (1).jpg
Fot. KAPiF