Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paparazzi przyłapali Dodę bez makijażu. Dowiedziała się i zrobiła to
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.05.2024 13:36

Paparazzi przyłapali Dodę bez makijażu. Dowiedziała się i zrobiła to

Doda
Fot. AKPA, KAPiF

Fani Dody przeważnie widzą ją w oryginalnych stylizacjach, z fantazyjnie upiętymi włosami i mocnym makijażem, który od razu rzuca się w oczy. W naturalnym wydaniu gwiazda sporadycznie pojawia się w mediach społecznościowych. Tym razem fotoreporterom udało się przyłapać ją na mieście bez grama makijażu na twarzy. Reakcja gwiazdy była nie do przewidzenia! Natychmiast zadała jedno pytanie.

Doda przyćmiła gwiazdy na konferencji Polsat Super Hit Festiwal 2024

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w całym show-biznesie. Zasłynęła nie tylko dzięki wdzięcznej barwie głosu, ale również przez zamiłowanie do kontrowersji. Wszędzie, gdzie się pojawi, wybucha zamieszanie. Często zawdzięcza to oryginalnym i odważnym kreacjom, które już z daleka sprawiają, że wyróżnia się w tłumie i zaskakuje na każdym kroku. Gdy w środę 15 maja pojawiła się na konferencji prasowej Polsat Super Hit Festiwal, nie sposób było oderwać od niej wzroku!

Artystka zachwyciła krótką, przefarbowaną na platynowy blond fryzurą oraz mocno odsłaniającą ciało stylizacją. Miała na sobie króciutki top na ramiączkach, biały gorset, rozkloszowaną spódniczkę i długie do połowy ud, jaskrawo-różowe kozaki. Fani zgodzili się, że wyglądała olśniewająco. Pozostali artyści, którzy pojawili się na wydarzeniu, po raz kolejny zostali przyćmieni przez Dodę, która, krótko mówiąc, skradła show.

Doda (3).jpg
Fot. KAPiF
Doda w mocnych słowach o Eurowizji: "Bardzo stracili w tym roku" Gwiazdy na konferencji Polsat Hit Festiwal. Węgiel i Doda błysnęły ciałem

Doda spełniła marzenie o posiadaniu pupila

Pod koniec ubiegłego roku Doda zaskoczyła swoich fanów publikacją zdjęcia słodkiego chihuahuy, którego przedstawiła jako Wolfie. Okazało się, że piesek został nowym członkiem jej rodziny. Po tym, jak zdecydowała się porzucić na jakiś czas koncertowanie i przykładać większą wagę do wydarzeń, na których się pojawia, znalazła czas, by sprawić sobie pupila. Wybór padł na czworonożnego przyjaciela człowieka — Doda już od dawna podkreślała, jak wielką miłością darzy te zwierzęta. Jak sama opowiadała, miała ich w swoim życiu już kilka. Jej ostatni pies wabiący się Bestia odszedł w 2020 roku. Po przeżytej żałobie opowiedziała “Pomponikowi”, co skłoniło ją do zaopiekowania się kolejnym pieskiem:

Może to dlatego, że trochę zwolniłam i też inaczej patrzę na różne moje obowiązki. Mam już prawie 40 lat, więc ten rodzaj wychowania zwierzęcia będzie na zupełnie innym poziomie odpowiedzialności niż te 10 lat temu, kiedy miałam trzy psy i właśnie wychowywałam te trzy psy – opowiadała.

Wolfie już od pierwszych chwil skradł serce swojej Pani, a także jej fanów. Odkąd artystka go posiada, niemal się z nim nie rozstaje. Teraz, gdy została przyłapana przez fotoreporterów, chihuahua znowu jej towarzyszył.

ZOBACZ TEŻ: Doda zwróciła się do fanów z ogromną prośbą. “Wierzę w moc internetu”

Doda przyłapana bez makijażu. Zadała dziennikarzom tylko jedno pytanie

Choć Doda przykłada dużą uwagę do swojego wyglądu, nie maluje się na co dzień, tym bardziej, jeśli spędza czas w domowym zaciszu lub udaje się na krótki spacer. Właśnie w takich okolicznościach przyłapali ją paparazzi. Zdjęcia artystki w naturalnej odsłonie opublikował “Super Express”. Doda jest na nich ubrana w codzienne ubrania, jest bez makijażu, a jej długie blond włosy są potargane przez wiatr. Na rękach trzyma swojego pieska. Gdy tabloid poinformował ją o kadrach, od razu wypaliła:

Jak wyszedł na nich mój pies? 

Bardziej niż sobą samą, artystka była przejęta pupilem. Gdy dziennikarze zapytali ją, jak piesek znosi to, że niemal wszędzie go ze sobą zabiera, odpowiedziała:

Ja nawet wolałabym go wszędzie nie zabierać, ale nie pozostawia mi wyboru. Gdy zamykam drzwi od mieszkania, słyszę jego piszczenie i serce mi pęka – przyznała szczerze. 

Widać, że darzy swojego pupila ogromnym uczuciem!