Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel już nie wytrzymał. Mówi niczym ksiądz
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.02.2024 20:15

Marcin Hakiel już nie wytrzymał. Mówi niczym ksiądz

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel zaskoczył ostrym komentarzem w swoich mediach społecznościowych. Fot. KAPiF

Nadchodzące, nowa edycja “Tańca z Gwiazdami” jeszcze się nie zaczęła, wywołuje wśród widzów mieszane emocje. Wszystko przez zapowiedzianych uczestników, którzy zatańczą na łamach show. Wśród nich znalazł się Marcin Hakiel, któremu nie spodobały się komentarze, które internauci zamieścili pod zdjęciem na jego profilu. Tancerz postanowił dorzucić swoje trzy grosze do internetowej dyskusji, zwracając się do widzów z apelem godnym duchownego.

Marcin Hakiel zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

“Taniec z Gwiazdami” już niedługo powróci na łama telewizji Polsat w nowym, odświeżonym formacie. Władze stacji zdecydowały się wprowadzić do tanecznego show kilka zmian, które nie przypadły widzom do gustu. Z tego powodu program spotkał się z dużymi kontrowersjami, choć nawet nie pojawił się jeszcze na antenie.

Niedługo po tym, jak ogłoszono, że skład jury w nowej edycji “Tańca z gwiazdami” ulegnie zmianie, na oficjalnym profilu programu na Instagramie ogłoszono, które pary tym razem zawalczą o kryształową kulę. Spośród sław, które wystąpią na łamach show, znaleźli się m.in. Roksana Węgiel, Filip Chajzer, Maciej Musiał czy Dagmara Kaźmierska. Celebrytka znana z “Królowych życia” zatańczy w parze z Marcinem Hakielem. Ten fakt został dosadnie skomentowany przez fanów tancerza.

Partnerka Hakiela pokazała swoje dłonie po walentynkach. „Za mocno” Balsam na serce, ale klęska dla wizerunku? „Jest Pan żenujący”. Po tym, co wrzucił Hakiel, fani mieszają go z błotem

Widzowie nie akceptują partnerki Marcina Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami"

Krótko po tym, jak ogłoszono występ Dagmary kaźmierskiej i Marcina Hakiela w “Tańcu z Gwiazdami”, pod postem na Instagramie posypały się gromy. Część widzów jest zawiedziona udziałem celebrytki w kultowym show, ze względu na jej kontrowersyjną przeszłość. Co więcej, pewien internauta posunął się do stwierdzenia, iż gwiazda “Królowych życia” jest “patologią”. Dagmara Kaźmierska zareagowała na te oskarżenia w zaskakujący, choć stateczny sposób.

Zupełnie inaczej zachował się Marcin Hakiel, który wziął do siebie przykre komentarze dotyczące zarówno siebie, jak i swojej partnerki z “Tańca z Gwiazdami”. Pod postem, w którym ogłoszono jego udział w show, zdecydował się otwarcie powiedzieć, co o tym myśli. Zaapelował do internautów niczym ksiądz z ambony…

Projekt bez nazwy - 2024-02-16T194253.598.png
Marcin Hakiel zaskoczył ostrym komentarzem w swoich mediach społecznościowych. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-16T194237.352.png
Marcin Hakiel zaskoczył ostrym komentarzem w swoich mediach społecznościowych. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel już nie pokazuje, jak kocha się z Dominiką. To wszystko wina fanów? Przecież byli tacy szczęśliwi

Marcin Hakiel zaskoczył komentarzem. Nawołuje do rachunku sumienia?

Pod postem na Insatgramie, na którym ogłoszono udział Dagmary Kaźmierskiej oraz Marcina Hakiela w “Tańcu z Gwiazdami”, pojawiło się mnóstwo przykrych komentarzy. Mogliśmy tam przeczytać różne przytyki w stronę pary, jak choćby:

  • Współczuję Marcinowi z całego serca.
  • Współczuję, kulawą mu dali! I jak on rozwinie w tańcu swoje skrzydła?
  • Promujcie dalej krzywdzicielkę.

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Hakiel nie mógł znieść kolejnych ciętych uwag i postanowił zareagować. Tancerz stanął w obronie swojej partnerki, polecając internautom, by najpierw sami przyjrzeli się własnemu zachowaniu, zamiast krytykować czyjeś. Dobór słów sprawił, że zabrzmiał niczym ksiądz:

Mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu, jak komuś nie odpowiadają moje treści, to żegnam. Każdy z nas ma swoją przeszłość, polecam przeprowadzić rachunek sumienia, zanim zacznie się obrzucać błotem bliźniego – zaapelował Hakiel.

Projekt bez nazwy - 2024-02-16T194045.594.png
Marcin Hakiel zaskoczył komentarzem. Fot. Instagram.com/marcinhakiel
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?