Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka Hakiela pokazała swoje dłonie po walentynkach. „Za mocno”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.02.2024 22:37

Partnerka Hakiela pokazała swoje dłonie po walentynkach. „Za mocno”

Marcin Hakiel z partnerką
KAPiF, Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel po dwunastu latach małżeństwa z Katarzyną Cichopek zdecydował się na rozwód. Obserwując doniesienia medialne, można by pomyśleć, że trudno zniósł to rozstanie. Jednak po kilku miesiącach podzielił się informacją o nowej relacji. Zdaje się, że sielanka trwa w najlepsze. Świadczy o tym niedawna relacja z walentynek. 

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel poznał się z Katarzyną Cichopek w trakcie drugiej edycji “Tańca z gwiazdami”, gdzie stanowili parę na parkiecie. Wspólne ćwiczenia sprawiły jednak, że zaiskrzyło między nimi i postanowili rozwijać swoją relację już po wygraniu telewizyjnego show. To zaowocowało zawarciem małżeństwa w 2008 roku oraz dwójką dzieci — Adamem i Heleną. 

Po ślubie żyli ze sobą dwanaście lat, jednak w marcu 2022 roku poinformowali w mediach o swoim rozstaniu. Według plotek powodem rozwodu był romans Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, ale te informacje nie zostały nigdy oficjalnie potwierdzone. Po wszystkim atmosfera pomiędzy byłymi małżonkami przez wiele miesięcy była napięta, a Marcin Hakiel nie szczędził uszczypliwych uwag w stronę eksżony. Kilka miesięcy temu tancerz potwierdził nowy związek.

Marcin Hakiel już nie pokazuje, jak kocha się z Dominiką. To wszystko wina fanów? Przecież byli tacy szczęśliwi “Kaśka wiedziała, co robi”. W sieci zawrzało po tym, co pokazał Marcin Hakiel. Fani się od niego odwracają

Marcin Hakiel w nowej relacji

Opowiedział o swojej nowej relacji w wywiadzie udzielonym dla Żurnalisty. Nie chciał wtedy zbyt wiele zdradzać i podkreślił przede wszystkim, że szukał stałej relacji.

"Akurat jestem z kimś w relacji. Ja jestem starej daty. (...) Część kumpli mówi: "Wow, ty masz teraz życie sztos. Dzieci w miarę duże. Możesz sobie chodzić, poznasz kogoś tu, poznasz kogoś tam". Tylko że ja mam 40 lat i mnie za bardzo nie interesuje poznawanie co wieczór kogoś innego. Szukam jakiejś relacji, fajnie, jakby się ona jakoś ułożyła w miarę normalnie. I tyle (…) Szukam, żeby coś poczuć, a nie tylko na przysłowiową kolację ze śniadaniem. Nie interesuje mnie to"

Z czasem para zaczęła coraz odważniej dzielić się swoim związkiem w mediach społecznościowych, publikując różne pikantne zdjęcia. Marcin Hakiel zdecydował się również na to, aby zabierać nową ukochaną na różne publiczne wydarzenia. Pierwszy raz pokazali się razem na gali Business Power.

ZOBACZ TEŻ: Co oni wyprawiali w tej windzie? Rozmazane zdjęcie Marcina Hakiela już krąży po sieci

Marcin Hakiel - jego partnerka pochwaliła się, co robiła w walentynki

Jak się okazuje, walentynkowy wieczór para spędziła naprawdę wyjątkowo. Świadczy o tym instagramowa relacja, która pojawiła się na profilu Dominiki, obecnej partnerki Marcina Hakiela. Nie trzeba używać żadnych finezyjnych opisów, aby wiedzieć, co tu się tak naprawdę wydarzyło. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie.

Na fotografii widać dłoń kobiety ułożoną w sugestywnym geście, a jeden z paznokci musiał odpaść podczas świętowania. Czy naprawdę te elementy romantycznych relacji wymagają upubliczniania? Nad tym należałoby się jeszcze zastanowić, ale mleko się już rozlało

Image_20240215_212603_407.png
Źródło: Instagram @_de_bonbon_