Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel już nie pokazuje, jak kocha się z Dominiką. To wszystko wina fanów? Przecież byli tacy szczęśliwi
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.01.2024 12:13

Marcin Hakiel już nie pokazuje, jak kocha się z Dominiką. To wszystko wina fanów? Przecież byli tacy szczęśliwi

Marcin Hakiel już nie pozuje z Dominiką? , fot. Instagram/marcinhakiel
Marcin Hakiel już nie pozuje z Dominiką? , fot. Instagram/marcinhakiel

Marcin Hakiel aktywnie działa w mediach społecznościowych gdzie promuje swoją szkołę tańca, ale także pokazuje swoje życie prywatne. W ostatnich miesiącach częstą gościnią na jego profilu była jego obecna partnerka Dominika. 

Marcin Hakiel jest dziś w szczęśliwym związku

Marcin Hakiel zasłynął w polskim show-biznesie jako jeden z tancerzy z programu „Taniec z Gwiazdami”. W drugiej edycji choreograf towarzyszył na parkiecie Katarzynie Cichopek, znanej między innymi z serialu „M jak miłość”. Między parą nawiązało się uczucie, a wkrótce potem stanęli na ślubnym kobiercu. Para doczekała się dwójki dzieci, w 2022 roku ogłosiła swoje rozstanie. 

Choć od tamtej chwili minęło już sporo czasu, echa ich rozstania co pewien czas wracają w mediach, gdy tancerz ujawnia kolejne szczegóły na temat związku lub rozstania z byłą żoną. Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel są dziś w szczęśliwych związkach.

Ludzie myśleli, że do tego już się nie posunie. Marcin Hakiel właśnie się wygadał ws. ich małżeństwa. Cichopek będzie wściekła? Kasia Cichopek będzie wściekła? Poszło o przyprawianie rogów. Wymowny przytyk nowej ukochanej Marcina Hakiela

Marcin Hakiel znalazł szczęście u boku nowej partnerki

Marcin Hakiel ostatnie miesiące spędził u boku Dominiki, którą zdaje się darzyć wielkim uczuciem. Para chętnie pojawia się wspólnie na branżowych wydarzeniach, a jeszcze częściej dzieli się szczegółami swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tancerz i jego partnerka dość szybko zdecydowali się na odważne kroki w związku, jak choćby na tatuaże z pierwsza litera imienia swojej drugiej połówki. Para zdradziła także, że Dominika spędza czas z dziećmi Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, z którymi miała złapać świetny kontakt. Ostatnio na choreografa i jego partnerkę spadły prawdziwe gromy. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek „złamała prawo”, tego nie wybaczy jej nawet Ziemia Święta. Ksiądz nie wytrzymał

Marcin Hakiel już nie pozuje z Dominiką?

Niedawno tancerz opublikował w mediach społecznościowych dość pikantne zdjęcia z windy, na których znajduje się wraz z Dominiką. Po ich publikacji na parę spadły prawdziwe gromy. Internauci zarzucają Marcinowi Hakielowi między innymi, że publikując takie zdjęcia, nie bierze pod uwagę tego, że jest osobą rozpoznawalną, która ma dzieci w takim wieku, że nietrudno o to, by padły ofiarą nieprzyjemności ze strony koleżanek i kolegów. Pod ostatnim ze zdjęć z windy tancerz zostawił komentarz:

Drodzy obserwatorzy, dziękuję, że tutaj jesteście. Rozumiem, że każdy z nas ma inne poczucie estetyki i sztuki, ale nie pozwolę na obrażanie mojej rodziny. Moje dzieci, moja Dominika dużo przeżyły w związku z wydarzeniami z przeszłości, czytaj moim rozwodem po ujawnionym romansie byłej żony. Instagram to aplikacja rozrywkowa, dziękuje za wszystkie rady dotyczące życia, wartości i metod wychowawczych, jednak takie kwestie omawiam z najbliższymi. Jestem dorosły, podejmuje własne decyzje, i na własnym profilu publikuje rzeczy, które mi odpowiadają. Jeśli komuś to nie odpowiada, to żegnam. PS z pewnością są inne profile z dużą ilością sztuczności, hipokryzji i zakłamania, może tam odnajdziecie to czego szukacie. Dobrego dnia, Marcin

Co ciekawe, od czasu ten afery na profilu Marcina Hakiela nie pojawiły się nowe treści z Dominiką, a jedynie dwa filmiki z tańcem, które służą do promowania swojej działalności. Czy to zwykły przypadek, czy może kwestia hejtu, jaki ostatnio na nich spadł? Możemy się jedynie domyślać.