Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler rozłożyła się w pościeli. Tak nazwał ją internauta
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.07.2024 20:15

Magda Gessler rozłożyła się w pościeli. Tak nazwał ją internauta

Magda Gessler
fot. KAPiF

Magdy Gessler chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Specjalistka od kuchennych rewolucji jest bowiem tylko jedna. Aż ciężko uwierzyć w to, że kulinarna wyrocznia już jutro będzie obchodzić swoje 71. urodziny. Czy Magda Gessler zaczęła świętować już dziś? Wiele na to wskazuje. Gwiazda pokazała się w wersji saute. Wytarła makijaż i zapozowała w pościeli. Internauci nie żałowali jej komplementów i czułych słówek. 

Magda Gessler już jutro świętuje 71. urodziny

Magda Gessler ma na swoim koncie pasmo sukcesów. Polacy ją uwielbiają, dla wielu jest ikoną. Jest dumną matką i babcią. Pomimo tego Gessler nie spoczywa na laurach, nadal jest aktywna w branży. 

Ciężko w to uwierzyć, ale Magda Gessler już jutro będzie obchodzić swoje 71. urodziny. Specjalistka od kuchennych rewolucji najwyraźniej nie może się doczekać swojego małego święta. Z tej okazji opublikowała na Instagramie odważny kadr. 

Magda Gessler
Magda Gessler fot. KAPiF
Wyciekł plan w sprawie Księżnej Kate. Brytyjczycy wstrzymali oddech! Roxie i Kevin wrzucili odważną fotę. Nieźle się bawią na wakacjach

Magda Gessler zapozowała w pościeli

W środę Magda Gessler zaskoczyła wszystkich, publikując odważny kadr na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda TVN zmyła makijaż i zapozowała w pościeli. Zdjęcia tego typu nie są w jej stylu, tym bardziej zachwyceni są fani. 

Magda Gessler na zamieszczonym kadrze wygląda, jakby ucięła sobie drzemkę. Czyżby tajemniczy fotograf ją obudził? Tak mogło być. 

Internauci dali popis w komentarzach pod zdjęciem

Pod zdjęciem, które pojawiło się na profilu Magdy Gessler, posypały się komentarze. Internauci zawczasu życzyli gwieździe TVN wszystkiego najlepszego. W ich wpisach nie zabrakło czułych słówek. 

Taka ikona może świętować codziennie.

Pani Magdo, wygląda Pani olśniewająco.

Jak zwykle wygląda Pani olśniewająco. Lata lecą a królowa dalej tak samo piękna.

Wstajemy, aniołku.

Królowo! Już po przebudzeniu wyglądasz fenomenalnie.