Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maciej Orłoś ostro o TVP. Nie pozostawił na stacji suchej nitki! W komentarzach aż wrze
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 27.11.2023 18:45

Maciej Orłoś ostro o TVP. Nie pozostawił na stacji suchej nitki! W komentarzach aż wrze

Maciej Orłoś ostro o TVP, fot. KAPiF, Instagram/maciejorlos
Maciej Orłoś ostro o TVP, fot. KAPiF, Instagram/maciejorlos

Niedawno media obiegła informacja o tegorocznym „Sylwestrze Marzeń” z TVP. Jak się okazało, podobnie jak w poprzednich latach telewizyjne wydarzenie ponownie odbędzie się w Zakopanem. Nie wszyscy są jednak zachwyceni takim obrotem sytuacji.

Maciej Orłoś nie zawsze zgadza się z decyzjami TVP

„Sylwester Marzeń” co roku przyciąga prawdziwe tłumy. Impreza ponownie odbędzie się w Zakopanem, co spotyka się z dużym niezadowoleniem górali i mieszkańców miasta, którzy nie kryją niezadowolenia, wskazując między innymi nieodpowiednie zachowanie turystów, korki oraz głośną muzykę. 

Podobną opinię na temat imprezy organizowanej przez Telewizję Polską ma Maciej Orłoś. Dziennikarz, który do 2016 roku był związany ze stacją TVP, po odejściu nie szczędził krytyki dawnemu miejscu pracy. Niedawno krytykował przykładowo danych kolegów z redakcji, którzy nie zdecydowali się odejść z pracy po tym, jak zmieniła się władza. 

Artur Baranowski mówi NIE „Milionerom”! Wiemy dlaczego „na pewno go tam nie zobaczycie” Eurowizja Junior: Niesamowite, do czego doszło. Coś takiego wcześniej zrobiła tylko Viki Gabor

Maciej Orłoś krytykuje „Sylwestra Marzeń”

Maciej Orłoś opublikował na swoim instagramowym profilu filmik, w którym ostro krytykuje „Sylwestra Marzeń”. Dziennikarz napisał obok filmiku, że impreza jest „przykładem hucpy”, a TVP wymaga gruntownej zmiany, po tym jak przez osiem lat była niszczona na wszelkich polach. Jego zdaniem odbudowywanie mediów publicznych nie będzie łatwe, ale jest to absolutnie konieczne. 

Fajnie będzie! Marylka wystąpi, Edytka z Alankiem, Zenek, Vicky Gabor i może nawet (…) Justyna Steczkowska (…). Wyobrażacie sobie, że będzie już nowy rząd, a w telewizji polskiej stare porządki i na scenie w Zakopanem sylwestrowy koncercik, jak gdyby nigdy nic, prowadzony przez Tomka Kammela, Idę Nowakowską i Olka Sikorę... Przepraszam, ale chyba się komuś w tej telewizji wszystko popie**oliło – powiedział dziennikarz, nie przebierając w słowach.

ZOBACZ TEŻ: Zwycięzca "Jeden z dziesięciu" nie zagra w finale! Nie mieści się w głowie, do czego doszło

Internauci komentują słowa Macieja Orłosia

W komentarzach pod postem Macieja Orłosia nie brakuje komentarzy internautów, których poruszyła jego wypowiedź. Zdania są jednak podzielone – część komentujących zgadza się z dziennikarzem, inni go krytykują i twierdzą, że przesadza, ponieważ „Sylwester Marzeń” był po prostu imprezą, przy której można było mile spędzić czas podczas ostatniej nocy w roku.  

  • Oderwani od rzeczywistości Panie Macieju. Od 8 lat. Miałem nadzieję, że wybory ich sprowadziły na ziemię, ale okazuję się, że jednak nie…
  • Twoje wywody są już mega wkurzające, we wszystko się „wtrynisz”, może idź do sejmu na mównicę, tak lepiej będą Cię słuchać.
  • Panie Maćku, no perełka!
  • Brawo. Coś z tym trzeba zrobić.
  • Nie rozumiem Pana wypowiedzi? Czy uważa Pan, że muzyka i zabawa jest też powodem do krytyki!! Zakopane, to turystyczne miasto, turyści, którzy przejeżdżają są zainteresowani wypoczynkiem i mile spędzonym czasem. „Sylwester Marzeń” ma swoich miłośników i przeciwników, ale to nie więc propagandowy!!! (…)
  • Akurat „Sylwester Marzeń” im zawsze wychodził. Wolę te skakance niż smutne zespoły w TVN.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania