Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Kurzajewski znów się zakochał i to nie w Kasi Cichopek. "Ten sobotni poranek był magiczny". Radość, aż bije ze zdjęcia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.12.2023 14:07

Maciej Kurzajewski znów się zakochał i to nie w Kasi Cichopek. "Ten sobotni poranek był magiczny". Radość, aż bije ze zdjęcia

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski się zakochał. Fot. KAPiF, Instagram/Maciej Kurzajewski

Kilka dni temu Maciej Kurzajewski spakował walizki i wybrał się w podróż biznesową za ocean. Najpierw poprowadził świąteczny koncert dla Polonii w Chicago, teraz z kolei poprowadzi podobne wydarzenie w Nowym Jorku. Mimo nawału obowiązków dziennikarz znalazł jednak chwilę tylko dla siebie. Czas wolny skłonił go do refleksji — właśnie przekazał na łamach swoich mediów społecznościowych, że jest zakochany. O dziwo nie chodziło wcale o Katarzynę Cichopek!

Okres przedświąteczny to dla Macieja Kurzajewskiego same obowiązki

Maciej Kurzajewski jest znanym dziennikarzem sportowym, a do tego wziętym prezenterem. Już od kilku lat razem z Katarzyną Cichopek prowadzą razem “Pytanie na Śniadanie”, jednak oprócz tego Kurzajewski ma na swojej głowie mnóstwo innych projektów. Jest jednym z gospodarzy programu „Wielki Test” na TVP, natomiast na kanale TVP Historia prowadzi teleturniej „Giganci Historii”. Przedświąteczne tygodnie, które większość ludzi przeznacza na przygotowania do Wigilii, dziennikarz spędza więc na obowiązkach.

W zeszłym tygodniu gruchnęła wieść o nagłym rozstaniu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Aktorka wyleciała do Stanów Zjednoczonych, by poprowadzić świąteczny koncert w Chicago dla Polonii. Niedługo potem okazało się, że dołączył do niej również Maciej Kurzajewski. Para miała trochę wolnego czasu, który przeznaczyła na wspólne zwiedzanie, jednak zawodowe zobowiązania szybko przerwały sielankę.

Pocałował ją na oczach tysięcy osób. Romantyczne zachowanie Macieja Kurzajewskiego skruszy każdy lód. On ją naprawdę kocha Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była. Czy dziecko jej to wybaczy?

Maciej Kurzajewski aktywnie spędza czas w Nowym Jorku

Maciej Kurzejwski niedługo poprowadzi kolejny koncert kolęd i pastorałek dla Polonii, ale tym razem w Nowym Jorku. W oczekiwaniu na wyznaczoną datę dziennikarz znalazł jednak chwilę dla siebie. Odwiedził kilka największych atrakcji turystycznych w tym mieście, a także udało mu się poświęcić swojej pasji, jaką jest bieganie. Kurzjewski jest nie tylko dziennikarzem sportowym, ale również prawdziwym pasjonatem aktywności fizycznej. Regularnie biega, co postanowił kultywować mimo zlecenia z pracy. Gdy tylko nadarzyła się okazja, wskoczył w strój sportowy i truchtem wyruszył na podbój Nowego Jorku.

W ten sposób Maciej Kurzajewski miał okazję uchwycić wiele niepowtarzalnych kadrów. Najnowszy z nich opatrzył zaskakującym opisem. Jak sam przyznał, zakochał się. Nigdzie jednak nie ma mowy o Kasi Cichopek. Czy narzeczona mu to wybaczy?

ZOBACZ TEŻ: Cichopek bryluje na salonach, Kurzajewski nie wytrzymał. Niewiarygodne, na co się zdecydował

Maciej Kurzajewski przyznał, że po raz kolejny się zakochał. Jak te wieści przyjęli fani?

Maciej Kurzajewski na bieżąco relacjonuje fanom, swój służbowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Kilkukrotnie opublikował wspólne kadry z Kasią Cichopek, jednak od kilku dni fani nie dostrzegli ukochanej u jego boku. Zamiast tego dziennikarz zaskoczył ich niespodziewanym opisem najnowszego zdjęcia, w którym wyznał, że się zakochał!

Grudniowy Central Park w pełnym słońcu! Cudownie było znowu biegać w tym bajecznym miejscu! Ten sobotni poranek był magiczny - ludzie, energia i przyroda w centrum Nowego Jorku! Kto jeszcze kocha to miasto? – zapytał w opisie posta.

Na dodanych przez siebie zdjęciach Kurzajewski zapozował na tle malowniczego Central Parku, dla którego, jak widać, stracił głowę. Mimo uśpionej przyrody miejsce to prezentuje się naprawdę czarująco. Tę samą opinię podzielili fani dziennikarza, którzy natychmiast ruszyli do sekcji komentarzy:

  • Bez dwóch zdań: tylko NYC. Magiczne miejsce.
  • Zgadzam się w 100%, to miasto jest magiczne i chce się tam wracać. 
  • Miłego pobytu. Kocham! Jest wyjątkowe, energia jak nigdzie! Enjoy! – czytamy pod postem.
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik