Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Łukasz Nowicki pokazał piękną żonę. Aktorka nawet ubrana "po domowemu" wygląda zjawiskowo
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.05.2023 22:20

Łukasz Nowicki pokazał piękną żonę. Aktorka nawet ubrana "po domowemu" wygląda zjawiskowo

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF

Łukasz Nowicki jest prowadzącym programu “Pytanie na śniadanie”. Poza tym zajmuje się także prowadzeniem własnego podcastu i licznymi podróżami. Niedawno pokazał w sieci, jak spędza wolny od pracy czas razem z żoną.

Okazuje się, że prezenter nie próżnuje i zajmuje się pracami domowymi. Fani są pod wrażeniem tego, jak dziennikarz dba o dom wraz z ukochaną.

Łukasz Nowicki pokazuje jak spędza wolny czas

Weekend to dla wielu osób czas odpoczynku. Łukasz Nowicki jednak ostatni z nich spędził zgoła odwrotnie. W mediach społecznościowych zamieścił post, w którym wszystko pokazał.

Dziennikarz wraz z żoną zajmował się ogrodem. Do skoszenia miał mnóstwo trawy. Ukochana w tym czasie zajmowała się przycinaniem roślin. Prezenter stwierdził, że uwielbia prace ogrodowe i działają one na niego odprężająco i relaksująco.

"Familiada": "Impreza, na której kobiety bawią się we własnym gronie", zaskakujące odpowiedzi

Fani reagują na zdjęcie Łukasza Nowickiego z prac ogrodowych

Na jednym ze zdjęć Łukasz Nowicki pokazał także swoją zmęczoną twarz, co nie powinno być niczym dziwnym, bo pogoda przez ostanie kilka dni naprawdę dopisywała i można było się namęczyć w pełnym słońcu.

Na post prezentera zareagowali internauci, którzy byli pełni podziwu na to jak spędził weekend.

- A ja narzekam, że mam dużo trawy do skoszenia. Nie będę już marudzić - pisze fanka, nawiązując do tego, jak duży obszar skosił dziennikarz.

- Wszyscy tak wyglądamy po pracach ogrodowych - zauważa inna internautka.

- Na czole jakby jawiły się zarysy grządek do wypielenia - humorystcznie zauważa fan.

Łukasz Nowicki aktywnie spędza czas

Niedawno Łukasz Nowicki podjął się bardzo ambitnego wyzwania. Udał się w podróż po Rumunii. Nie była to jednak zwykła podróż, ponieważ tamtejsze trasy prezenter przemierzał… rowerem. Całą wyprawę również relacjonował w mediach społecznościowych.

To pokazuje, że dba o swoje zdrowie, starając się żyć aktywnie. Może być przy tym wzorem do naśladowania, bo nie każdy znajduje motywację na to, aby wolny czas poświęcić na podobne przedsięwzięcia.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania