Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda pokazała się w zaskakującym ubiorze. Fani oburzyli się publicznym komentarzem jej partnera
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.05.2023 20:39

Doda pokazała się w zaskakującym ubiorze. Fani oburzyli się publicznym komentarzem jej partnera

Doda, Dariusz Pachut
fot. KAPiF

Kontrowersje wokół Dody nikogo nie dziwią. Gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do szokujących wypowiedzi czy zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się tego samego po jej partnerze, Dariuszu Pachucie!

Pod postem Dody pozostawił pikantny komentarz. Fani oburzeni!

Związek Dody i Dariusza Pachuta kwitnie, jednak para okazuje sobie uczucia nie tylko w realu

Doda po wielu latach jest szczęśliwie zakochana. Mężczyzną, który skradł jej serce, jest Dariusz Pachut, 37-letni podróżnik i ratownik medyczny. Doniesienia o związku pary potwierdziły się jesienią zeszłego roku, gdy wystąpili razem w teledysku artystki, “Wodospady”. Od tego czasu są praktycznie nierozłączni! Fani mogą zaobserwować urywki z ich codziennego życia dzięki zdjęciom i filmom, którymi obydwoje chętnie chwalą się na swoich social mediach.

Okazuje się, że para równie chętnie komentuje sobie nawzajem posty. Jednak to, co Dariusz Pachut napisał pod nagraniem Dody, kompletnie zaskakuje!

Ida Nowakowska podczas Eurowizji zaskoczyła świat ubiorem. Wszyscy na nią patrzyli

Partner Dody skomentował post wokalistki

Z biegiem lat fani Dody przyzwyczaili się do jej zadziornego charakteru. Swoimi wypowiedziami i zachowaniami szokuje mało kogo. Wygląda jednak na to, że nikt się nie spodziewał, że dorówna jej w tym partner!

Doda dodała na Instagrama nagranie, w którym pozuje w niecodziennym stroju. Piosenkarka ma na sobie szary golf, jednak przekornie towarzyszy jej przy tym utwór “Baddest Of Them All”. 

- Grzecznie w golfie po szyję - napisała w opisie, dodając przy tym emotkę aniołka. 

Na reakcję Dariusza Pachuta nie trzeba było długo czekać!

- To ja tego aniołka zapraszam na klapsa - napisał w komentarzu pod postem, dołączając emoji aniołka i diabełka.

Fani w komentarzach upominali partnera Dody

Amory pary nie przypadły do gustu większości internautów. Komentarz Dariusza Pachuta wywołał w sieci niemałą burzę. Fani nie kryli oburzenia.

- Pamiętaj, że to miejsce publiczne - upominali.

- To wszyscy widzą - podkreślił pewien internauta. 

- Jaki cringe - ocenił ktoś inny.

W odpowiedzi na komentarz partnera Dody pojawiło się kilka pozytywnych głosów, jednak stanowiły one znaczącą mniejszość. W związku z tym gwiazda zdecydowała się ograniczyć możliwość dodawania nowych komentarzy pod postem.

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji