Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Familiada": "Impreza, na której kobiety bawią się we własnym gronie", zaskakujące odpowiedzi
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.05.2023 18:06

"Familiada": "Impreza, na której kobiety bawią się we własnym gronie", zaskakujące odpowiedzi

Karol Strasburger
fot. kadr z programu "Familiada"

Prowadzący profil “Familiady” w mediach społecznościowych dbają o swoich fanów, nie tylko wypuszczając nowe odcinki, ale także publikując zagadki. To sprawia, że osoby lubiące ten program mogą się z nim jeszcze bardziej utożsamiać.

Fanpage teleturnieju na Facebooku cieszy się sporą popularnością. Fani ochoczo odpowiadają na hasła, które produkcja na nim umieszcza, często zaskakując poczuciem humoru i kreatywnością.

"Familiada" pyta fanów o kobiece imprezy

Nie inaczej było przy okazji niedawnej zagadki opublikowanej przez “Familiadę”. Produkcja postanowiła zapytać swoich fanów o imprezę, na której kobiety bawią się we własnym gronie. Odpowiedzi, które pojawiły się pod postem, nie zawiodły.

- Babski wieczór - to bardzo popularna odpowiedź. Nie brakuje jednak tych bardziej wyszukanych i humorystycznych.

- Remont kuchni - z humorem zauważa jeden z internautów.

- Plan filmu “Seksmisja” - uważa inny z fanów.

- Impreza rozwodowa - pisze fanka.

Grób Kamilka z Częstochowy tonie w kwiatach i pluszakach. Rozpaczliwy widok

"Familiada" dba o kontakt z fanami

Takie i podobne zagadki na fanpage “Familiady” wrzucane są naprawdę często. Jeżeli ktoś chce poczuć namiastkę tego, co czują uczestnicy teleturnieju, to może spróbować swoich sił w takiej zabawie

Do wielu odpowiedzi należy podchodzić jednak z dystansem, choć niektórzy mogą poczuć się nimi urażeni. Niedawno produkcja postanowiła także zapytać fanów o ptaka, który czasami atakuje człowieka. Pod tamtym postem odpowiedzi również były oryginalne.

Zabawne momenty na antenie "Familiady"

“Familiada” słynie także z żartów Karola Strasburgera oraz zabawnych sytuacji na antenie, które raz po raz obiegają media społecznościowe. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się nagranie, gdzie uczestnik finału zaszokował samego prowadzącego.

Podczas rundy finałowej świetnie odpowiadał na pytania i zgarnął niemal maksymalną liczbę punktów przy każdej z zagadek. Nie uszło to uwadze internautów, którzy byli pod wrażeniem wyczyny zawodnika.

Tagi: familiada
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania