Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była policjantką w W11. Joanna Czechowska pokazała się po latach, aż odebrało nam mowę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.07.2023 16:06

Była policjantką w W11. Joanna Czechowska pokazała się po latach, aż odebrało nam mowę

Rafał Kopacz, Anna Ptaczek, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba
Joanna Czechowska, gwiazda "W11", pokazała, jak wygląda obecnie. Fot. KAPiF

W serialu “W11” Joanna Czechowska była zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, którą najwierniejsi fani paradokumentu kojarzą do dziś. Po zakończeniu przygody z show Joanna Czechowska przez krótki czas udzielała się w mediach społecznościowych, po czym przestała dodawać zdjęcia. Po 5 latach niespodziewanie postanowiła wrócić. Niesamowite, jak teraz wygląda!

Joanna Czechowska była gwiazdą "W11"

W latach 2004-2014 na antenie stacji TVN brylował serial “W11 - Wydział śledczy”. Show zapoczątkowało w polskiej telewizji modę na paradokumenty. Dostarczało widzom rozrywki, intrygowało, trzymało widzów w napięciu, a ci z entuzjazmem wyczekiwali nowych odcinków. W serialu występowali prawdziwi policjanci, co dodawało programowi autentyczności.

Widzowie “W11”, mimo upływu lat, wciąż ciepło wspominają show. Najwierniejsi fani śledzą swoich ulubionych bohaterów za pośrednictwem mediów społecznościowych lub, w niektórych przypadkach, na szklanym ekranie. Joannę Czechowską można było w 2018 roku obserwować na Instagramie, jednak nie minęło dużo czasu, jak przestała publikować nowe posty. Po 5 latach przerwy gwiazda niespodziewanie pochwaliła się nowym zdjęciem!

Chłopak Anastazji wyjawił, o czym pisał z nią ostatni raz. Padły też porażające słowa o jej oprawcy

Jak potoczyło się życie Joanny Czechowskiej po "W11"?

W serialu “W11” zdecydowanie wyróżniała się Joanna Czechowska. Piękna nadkomisarz tworzyła parę z Sebastianem Wątrobą, którego telewizyjne poczynania możemy śledzić do dziś, w programie “Lombard. Życie pod zastaw”. Po zakończeniu emisji “W11” Joanna Czechowska odeszła od życia w świetle reflektorów. W 2018 roku można ją jednak było obserwować na Instagramie, gdzie przez jakiś czas regularnie udostępniała nowe zdjęcia.

Po zakończeniu przygody z “W11” Joanna Czechowska wyszła za mąż, a także urodziła córkę Patrycję, która ma obecnie 13 lat. Zawodowo prowadzi szkolenia z przeciwdziałaniem dopalaczom i cyberprzemocy, jest także nauczycielem akademickim Wyższej Szkoły Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach.

Joanna Czechowska po latach opublikowała nowe zdjęcie

Po 5 latach przerwy Joanna Czechowska zdecydowała się powrócić na Instagrama. Swoim wiernym obserwującym pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym widzimy ją pól. Tym, co szczególnie przyciąga uwagę, jest fakt, że 51-letnia Joanna Czechowska prawie w ogóle nie zmieniła się od czasu, gdy występowała w serialu “W11”!

Morawy piękne jak Toskania – napisała Joanna Czechowska w opisie.

W komentarzach pod fotografią zapanowało poruszenie. Fani nie kryli radości związanej z pojawieniem się policjantki w mediach społecznościowych po tak długiej przerwie. 

  • Wspaniale panią znów zobaczyć na ekranie telefonu. Udanego wypoczynku.
  • Wspaniale Asiu i prześlicznie wyglądasz!
  • Właśnie pomyślałam, że to Toskania. Jak dobrze Panią widzieć! – czytamy pod postem.