Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wersow poznała Friza dzień po rozstaniu. Nawet nie brała go pod uwagę!
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.04.2024 20:03

Wersow poznała Friza dzień po rozstaniu. Nawet nie brała go pod uwagę!

Wersow i Friz
Fot. Córeczka Wersow zostanie INFLUENCERKĄ? Jakim tatą jest FRIZ? Wzruszający wywiad/Portal Parentingowy/YouTube, KAPiF

Znana polska influencerka w ubiegłym roku została mamą, czym chętnie dzieli się ze swoimi widzami. Wersow i Friz to jedna z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Jednak czy kobieta od początku wiedziała, że to z Karolem Wiśniewskim założy rodzinę? Odpowiedź może zaskoczyć.

Wersow doczekała się pierwszego dziecka

Związek jednej z najsłynniejszej pary YouTuberów trwa już około sześciu lat, a niecały rok temu Wersow i Friz przywitali na świecie swoją córeczkę Maję. Dziewczynka od razu została okrzyknięta najmłodszą polską influencerką, której rodzice chętnie dzielą się ze swoimi fanami kolejnymi postępami w życiu dziecka. Maja często pojawia się na profilach instagramowych pary oraz w filmach, które publikują na swoich kanałach w serwisie YouTube.

KAPIF_oryginal_K1144872F.jpg
Fot. KAPiF

Córka Friza i Wersow jest już na świecie ponad dziewięć miesięcy, a widzowie mogą obserwować w sieci, jak stawia pierwsze kroki w nowej rzeczywistości, zarówno w przenośni, jak i dosłownie. Kilka dni temu na kanale Weroniki pojawił się film pokazujący, jak influencerka spędza dzień. Zobaczyliśmy tam między innymi raczkującą dziewczynkę bawiącą się z mamą zabawkami sensorycznymi.

Wersow ujawniła co, zaproponował jej Polsat. Definitywnie odmówiła Cezary Pazura zostanie jeszcze ojcem? Edyta Pazura nie wytrzymała, wyznała wszystko

Influencerka opowiedziała o swoim dzieciństwie

W niedawnym wywiadzie udzielonym serwisowi Portal Parentingowy Wersow opowiedziała o swoim dzieciństwu w małym mieście. Poruszająca rozmowa była możliwa dzięki nowemu formatowi, w którym dwoje młodych dziennikarzy, Janek i Antek, przepytują znane gwiazdy show-biznesu. Nie zabrakło tematów związanych z rozwojem dzieci i podziałem obowiązków pomiędzy świeżo upieczonymi rodzicami.

Influencerka pochodzi z Mielca, czyli niewielkiej podkarpackiej miejscowości. Z biegiem lat zdecydowała, że nie chce kończyć swojej edukacji na etapie szkoły średniej, ani zostawać w małej ojczyźnie. Dlatego zdecydowała się podjąć studia. Do wyboru miała szereg dużych miast, takich jak Warszawa czy Wrocław, ale ostatecznie zdecydowała się wyjechać do Krakowa. Decyzja została podyktowana tym, że Wersow już wcześniej często podróżowała do ostatniego z wymienionych miejsc, dzięki czemu je znała i mogła łatwo się w nim odnaleźć.

ZOBACZ TEŻ: Wyszła zbulwersowana z Biedronki. Można się zdziwić, co ją tak rozsierdziło w sklepie

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia?

Wersow dziś jest szczęśliwą mamą niemal rocznej córeczki. Od lat tworzy też związek z jednym z topowych polskich YouTuberów, czyli Frizem. Prowadzący wywiad chłopcy postanowili się dowiedzieć, czy influencerka od początku wiedziała, że to z Karolem Wiśniewskim założy ostatecznie rodzinę. Odpowiedź może zaskoczyć. Okazuje się, że to wcale nie była miłość od pierwszego wejrzenia.

Ja dzień po rozstaniu z moim byłym chłopakiem poznałam właśnie Karola. Ja wtedy nie myślałam o tym, że ja bym chciała zaraz być znowu w związku, nie myślałam o tym, że osoba, którą tak naprawdę poznam w Krakowie przypadkiem na ulicy, bo my się spotkaliśmy przypadkiem na ulicy… On wtedy rozdawał ulotki, bo taką miał pracę, a ja wtedy z moją koleżanką szłam akurat na imprezę i on mi wtedy wręczył tę ulotkę i tak do mnie zagadał […] Ja wtedy w ogóle nie myślałam, że ja bym chciała być w kolejnym związku. Ja go nie potraktowałam wtedy, że to będzie mój przyszły mąż, tylko to wszystko tak ewoluowało - opowiadała Wersow.