Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kuba i Anna z „Rolnik szuka żony” wyjechali. Co zamierzają?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.02.2024 09:02

Kuba i Anna z „Rolnik szuka żony” wyjechali. Co zamierzają?

Anna i Jakub Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska

Jubileuszowa edycja programu “Rolnik szuka żony” skradła serca fanów. Do tego stopnia, że niektórzy uczestnicy wciąż unoszą się na fali popularności w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest z Anią i Jakubem, którzy nie tak dawno podzielili się radosnymi wieściami. Para spodziewa się dziecka. Teraz postanowili wyjechać w zaskakujące miejsce.

"Rolnik szuka żony" - 10. edycja z wielkimi sukcesami

Za nami jubileuszowa seria niezwykle popularnego programu telewizyjnego przedstawiającego losy rolników i rolniczek z całej Polski. Format notuje wysokie wyniki oglądalności i ma olbrzymie rzesze fanów, którzy z zapartym tchem obserwują, jak uczestnicy poszukują miłości na całe życie. Niektórzy bohaterowie zyskali naprawdę dużą sympatię ze strony widzów, która pozwala im na rozwijanie swoich mediów społecznościowych nawet po zakończeniu emisji programu.

Tak też przytrafiło się Annie Derbiszewskiej, właścicielce gospodarstwa z Wielkopolski, która zajmuje się uprawą pomidorów malinowych i ogórków szklarniowych. Kobieta postanowiła wziąć udział w formacie “Rolnik szuka żony”, aby odnaleźć prawdziwą miłość. Jak się okazało, nie musiała wcale szukać daleko. Jej serce skradł pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego Jakub, właściciel restauracji. Para postanowiła kontynuować swoją relację po programie i wszystko wskazuje na to, że układa im się naprawdę dobrze.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" sam na imprezie. Dorota wyjawiła powód Koniec wielkiej miłości uczestników “Rolnik szuka żony”?

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka

Od finału 10. edycji “Rolnik szuka żony” minęło już kilka miesięcy, ale Anna i Jakub nie czekali z rozwijaniem swojej relacji. Jeszcze w odcinku świątecznym, który miał swoją premierę 25 grudnia ubiegłego roku, para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Spotkało się to z dużym zaskoczeniem i entuzjazmem zarówno ze strony innych uczestników, jak i widzów. Będzie to już czwarta pociecha Jakuba, ponieważ w poprzednim małżeństwie doczekał się już trójki dzieci — dwóch córek i syna.

Wiadomo, że na świat przyjdzie chłopiec, a termin porodu jest wyznaczony na wiosnę. Ania Derbiszewska często porusza na swoim profilu na Instagramie wątek ciąży i odpowiada na wiele pytań nurtujących jej fanów. Wiadomo, że czuje się dobrze i nie doskwierają jej za mocno przykre objawy, które często towarzyszą temu okresowi.

ZOBACZ TEŻ: Grzegorz jeszcze nigdy nie brzmiał tak stanowczo. Bardowscy protestują

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" wyjechali na wakacje?

Mimo to, bardzo często zaleca się ciężarnym kobietom jak najczęstsze odpoczywanie, aby nie przemęczać się za bardzo w tym czasie. Ania nie zamierza jednak całe dnie wylegiwać się w łóżku, zdecydowanie woli aktywnie oczekiwać na narodziny swojego syna. Według relacji jej i Jakuba w mediach społecznościowych, właśnie zdecydowali się na odważny krok!

Mamy środek lutego, a pogoda nie rozpieszcza. Brak na zewnątrz zimowej aury, temperatura nie jest mimo wszystko zbyt wysoka. Ale uczestnicy 10. edycji “Rolnik szuka żony” postanowili skorzystać z urlopu w Polsce. Wyjechali nad morze i spędzają czas na spacerach po plaży. Dość oryginalny sposób na spędzenie Walentynek, nie uważacie? Wygląda na to, że para bawi się świetnie.

ania i jakub.png
Źródło: Instagram @aniaderbiszewska
Image_20240213_073446_148.png
Źródło: Instagram @jakub_manikowski
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy