Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Koniec wielkiej miłości uczestników “Rolnik szuka żony”?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.02.2024 17:10

Koniec wielkiej miłości uczestników “Rolnik szuka żony”?

Rolnik szuka żony Tomasz i Justyna
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP, sezon 9 odcinek 1, Kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP, sezon 9 odcinek 13

Widzowie z zapartym tchem śledzą losy rolników i rolniczek, które przedstawia popularne show emitowane na antenie TVP. Nawet po emisji wielu uczestników korzysta z chwili sławy i zaczyna prowadzić swoje media społecznościowe. Nie inaczej było z Tomaszem i Justyną, bohaterami 9. edycji “Rolnik szuka żony”. Ostatnie doniesienia nie napawają optymizmem.

"Rolnik szuka żony" doczekał się 10 edycji

Ten bardzo popularny program o poszukiwaniu miłości skradł serca wielu fanów. Perypetie rolników i rolniczek z całej Polski oglądają miliony i choć tendencja jest spadkowa, to i tak utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Każdy uczestnik przez kilka odcinków poznaje osoby, które zdecydowały się wysłać do nich listy. Po kilku eliminacjach w finale dokonują ostatecznego wyboru, z kim chcą związać się na całe życie.

Nie każda z par, która zdecydowała się na kontynuowanie relacji, przetrwała próbę czasu. Program “Rolnik szuka żony” może się jednak poszczycić kilkoma udanymi związkami, a nawet garstką dzieci. Do tej pory wiadomo o sześciu parach, które po udziale w formacie wciąż są razem. Czy czeka to też uczestników wyemitowanej w ubiegłym roku 10. edycji show?

Grzegorz jeszcze nigdy nie brzmiał tak stanowczo. Bardowscy protestują Waldemar z "Rolnika" już układa życie Dorocie? Ma plan

Tomasz z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość

Sięgnijmy jednak pamięcią do relacji, które nawiązały się w dziewiątej edycji popularnego programu o właścicielach i właścicielkach gospodarstw rolnych. Są bowiem uczestnicy tej serii, którzy wyjątkowo zapadli w pamięć fanom formatu. Do tych osób należy między innymi Tomasz, który miał za sobą już jedno nieudane małżeństwo. Postanowił jednak dać sobie szansę i spróbować zawalczyć o miłość na ekranach telewizyjnych.

W programie poznał trzy kobiety: Katarzynę, Klaudię i Justynę. Ostatecznie jego serce skradła ta ostatnia i to z nią postanowił związać się po programie. W odcinku świątecznym okazało się nawet, że para jest zaręczona. Wszystko zapowiadało się wspaniale, Justyna wraz ze swoim synkiem zamieszkała w gospodarstwie Tomasza i sielanka trwała w najlepsze.

swiateczny.png
Źródło: Kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP, sezon 9 odcinek 13

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony": Tak kiedyś wyglądała Nicola. Pochwaliła się swoją metamorfozą

Czy to koniec szczęścia Tomasza z "Rolnik szuka żony"?

Ostatnie doniesienia na temat związku Tomasza i Justyny nie napawają jednak optymizmem. Jakiś czas temu para ogłosiła, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Ich fani od razu zaczęli spekulować, że to może oznaczać, że coś niedobrego dzieje się w ich życiu. Jak się okazało, niestety mogli mieć rację. 

W ostatnim czasie Justyna powróciła do prowadzenia swojego profilu na Instagramie. Uwagę odbiorców przykuł fakt, że zniknęły z niego wszystkie zdjęcia z ukochanym Tomaszem. To może wskazywać na rozstanie. Analizę działań bohaterki “Rolnik szuka żony” przeprowadził portal “Plotek”.

"Zmieniła nazwę i usunęła wspólne zdjęcia z ukochanym. Ostatnio pochwaliła się na swoim profilu fotografiami z ferii zimowych, które spędzała z synem. Na kadrach z kręgli brakowało jej narzeczonego. Przy wszystkich postach Justyny widniała również lokalizacja "Chorzów", która wskazuje na to, że wróciła w rodzinne strony"

Czy to oznacza, że dobre chwile pomiędzy Justyną a Tomaszem zakończyły się na dobre? Informacje na ten temat nie zostały jeszcze potwierdzone, ale wszystko brzmi niepokojąco.

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy