Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 23.06.2020 10:03

Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety

Krzysztof Jacowski
fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym jasnowidzem w kraju. Wielokrotnie zabierał głos w sprawach, którymi aktualnie żyła Polska – poszukiwanie zaginionych, wyjaśnianie tragicznych wypadków. Jakiś czas temu na jaw wypłynęły wyznania córki jasnowidza, których z pewnością nikt się nie spodziewał.

Krzysztof Jackowski chętnie udziela się w mediach, gdy tylko jego umiejętności mogłyby się przydać. Mimo to, niewiele wiemy o jego życiu prywatnym i rodzinie. Córka jasnowidza ujawnia całą prawdę – znamy rodzinne sekrety.

Krzysztof Jackowski obnażony z tajemnic

W książce Jasnowidz Jackowski, znalazły się zapiski ze wspomnień córki, których z pewnością nikt się nie spodziewał. Dorosła już kobieta opowiada, jak wyglądało jej dzieciństwo z tatą o tak specyficznym zawodzie.

– Nie pamiętam żadnego przełomowego momentu – jest jasnowidzem, odkąd pamiętam. Miałam kilka lat, gdy zaczął. Dużo rozmawialiśmy o jasnowidzeniu. Było w naszym codziennym życiu, nie tylko jako praktyka taty, lecz także w formie rozmów, dociekań i pasji – pisze córka Jackowskiego.

  1. Ogromny pożar, nad miastem kłęby dymu. Widok jest porażający, kilkanaście zastępów walczy
  2. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  3. Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

Córka jasnowidza zdradza tajemnice rodziny

Córka Krzysztofa Jackowskiego – Monika – zdradza, jak naprawdę wyglądały wizje ojca.

– Byłam świadkiem większości wizji, gdy jeszcze mieszkałam z tatą i bratem. Wyglądało to nie tak prosto, jak się wydaje lub jak tata często to przedstawia – a robi to, by uprościć. Poza tym, że – jak wiadomo – tata wciąga zapach i energię z rzeczy czy zdjęcia, musi jeszcze pokonać barierę własnego umysłu – a więc sugestii i logiki. Dlatego im mniej wie, tym lepiej – napisała Monika, córka Jackowskiego w książce.

W książce zawartych jest wiele wspomnień i informacji, jak wyglądała współpraca jasnowidza ze służbami i rodzinami, które w akcie desperacji zgłaszały się do niego o pomoc. Dzięki opowieściom córki Krzysztof Jackowski został obnażony z tajemnic i zgromadził dodatkowe grono wielbicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof jackowski

Krzysztof Jackowski – wiemy, jak naprawdę wyglądały jego wizje. Jasnowidz ma nawet swój kanał na YouTube.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał
  2. W ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomości z Łotwy
  3. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał dziecko. Słowa internautów są bezlitosne, przykro patrzeć
  4. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia
  5. Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok
  6. Zakradli się z kamerą do domu pogrzebowego. Gdy zobaczyli, co jest w środku, prawie rzucili się do ucieczki

Źródło: webniusy.com