Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2023 09:56

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości

Sylwia Bomba
youtube.com/NaTemat

Sylwia Bomba wzięła udział w akcji, w ramach której celebryci opowiadali o tym, jak gnębiono ich w szkole. Okazało się, że pozytywna i przeważnie wesoła influencerka wcale nie miała łatwego dzieciństwa. W pewnym momencie po prostu się rozpłakała.

Akcje zorganizował serwis “Na Temat”. Swoimi przykrymi historiami podzielili się także inni celebryci, chociażby Mateusz Damięcki.

Co przeżyła Sylwia Bomba? W przeszłości nie miała łatwo

Dziś Sylwia Bomba jest piękną i atrakcyjną kobietą. Mężczyźni raczej ją adorują, a nie dokuczają. W przeszłości było jednak zgoła inaczej. Rówieśnicy nie chcieli przyjemnie spędzać z nią czasu, za to wykorzystywali jej towarzystwo, by jej dokuczyć.

Celebrytka przytoczyła sytuację, w której wychodziła ze szkoły i nagle została napadnięta przez kilku chłopaków. Ci zabrali jej plecak i zaczęli go kopać. Jak wspomina Sylwia, chcieli z niej także zedrzeć kurtkę, ale nie udało im się.

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

Sylwia Bomba popłakała się przed kamerą

Sylwia Bomba już przy okazji innych wywiadów, chociażby tego z Żuranlistą pokazywała, że jest osobą emocjonalną i trudno mówi jej się o nieprzyjemnych zdarzeniach. Gdy opowiadała o tym, jak prześladowano ją w szkole, w pewnym momencie po prostu się rozpłakała.

Nie chciała jednak przerywać rozmowy. Gdy prowadzący zapytał ją o radę dla dzieci, które borykają się z podobnymi problemami, ta z trudem odpowiedziała, łapiąc oddech. Była w stanie jedynie wydusić z siebie przez łzy, by młodzi nigdy się nie dawali.

Nie tylko Sylwia Bomba miała trudne dzieciństwo.

Niewykluczone, że najbardziej dramatyczną opowieść w ramach tej kampanii społecznej zaserwował Mateusz Damięcki. To w końcu syn znanego aktora, można było przypuszczać, że jego dzieciństwo było usłane różami. Jak się okazuje, wcale nie. Doszło nawet do przemocy fizycznej ze strony rówieśników.

- Zostałem przywiązany do kaloryfera i koledzy strzelali do mnie z takich haclówek mówił z pełną powagą aktor.

Zobacz wideo:

Tagi: sylwia bomba