Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kolejne, szokujące zwolnienia w TVP. Tych gwiazd już nie zobaczycie w "Panoramie". "Przyczyna jest dla mnie zagadką"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.01.2024 21:41

Kolejne, szokujące zwolnienia w TVP. Tych gwiazd już nie zobaczycie w "Panoramie". "Przyczyna jest dla mnie zagadką"

Kolejne, szokujące zwolnienia w TVP
Kolejne, szokujące zwolnienia w TVP, fot. KAPIF; Piotr Molecki/East News

Od kilku dni wszystkie media w naszym kraju żyją nieustannymi zmianami, jakie rozgrywają się za kulisami Telewizji Polskiej. Po etapie zwolnień prowadzących “Wiadomości”, przyszedł czas na kultowe show “Pytanie na śniadanie”. Wszystko wskazuje na to, że teraz ze swoimi posadami pożegnają się dziennikarze “Panoramy”. 

Kolejne zaskakujące zmiany za kulisami TVP

Nie da się ukryć, że niespodziewane zwolnienia pracowników Telewizji Polskiej poruszyły całą Polskę. Po pożegnaniu z gwiazdą głównego wydania serwisu informacyjnego “Wiadomości” - Danutą Holecką, przyszedł czas na rewolucję w dziale rozrywkowym. Ku zaskoczeniu telewidzów, z pracą na planie “Pytania na śniadanie” pożegnało się mnóstwo dotychczasowych twarzy formatu.

Nagle okazało się, że z porannego show Telewizji Polskiej znikają takie gwiazdy, jak Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, czy Małgorzata Tomaszewska. Zwolnienie ostatniej z wymienionych prezenterek wywołało niemałą burzę w sieci, a to dlatego, że dziennikarka jest w ósmym miesiącu ciąży i oczekuje na przyjście na świat swojego drugiego dziecka.

Syn Klaudii Carlos z „PnŚ” wygrał kiedyś popularny teleturniej. Aż przyklaśniecie z wrażenia. To prawdziwy geniusz Sensacyjne wieści z ostatniej chwili: Beata Tadla wraca do „PnŚ”. Nie uwierzysz, z kim poprowadzi program

Kolejne gwiazdy żegnają się z pracą w Telewizji Polskiej

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec rewolucji za kulisami TVP. Teraz media donoszą o kolejnej fali zwolnień, która tym razem uderzy w inne kultowe show publicznego nadawcy. Mowa tutaj o “Panoramie”, z której odchodzą przynajmniej cztery popularne nazwiska. Wielu z nich już zostało poinformowanych o zakończeniu współpracy, a część dalej nie jest pewna swojego zatrudnienia.

Wszystko wskazuje na to, że w serwisie informacyjnym nie zobaczymy już takich dziennikarzy, jak Adam Giza, Adam Krzykowski, Monika Andrzejczak oraz Monika Kaspinos-Maszenda. Sami prezenterzy nie ukrywają, że są zaskoczeni tą informacją i nie rozumieją decyzji swoich przełożonych.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, jakie zmiany zajdą w programie “Nasz nowy dom”. Show zaliczyło rekordowy spadek oglądalności.

Z "Panoramą" pożegnały się jej największe gwiazdy

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że prace nad nowym formatem serwisu informacyjnego stacji ruszyły już pełną parą, a dziennikarze, którzy formalnie wciąż są pracownikami TVP, są otwarci na współpracę z nowymi władzami. Niestety, nie jest wiadomo, czy ich słowa zostaną wysłuchane, ponieważ coraz częściej mówi się o zwolnieniu dotychczasowej kadry dziennikarzy.

Wiem, że nowy zespół Panoramy rozpoczął pracę i jest w nim spora część składu, która tworzyła program dotychczas (...) Mnie do tej współpracy nie zaproszono, przyczyna pozostaje dla mnie zagadką (...) Mój stosunek pracy z pracodawcą formalnie trwa nada - skomentowała sprawę Monika Kapsinos-Maszenda.

Warto zaznaczyć, że prezenterzy od lat byli związani z Telewizją Polską. Prowadzili nie tylko “Panoramę”, ale również pojawiali się na antenie lokalnych stacji publicznego nadawcy.

Monika Andrzejczak.jpg
Gwiazdy “Panoramy” tracą pracę, fot. Piotr Molecki/East News
Adam Krzykowski.jpg
Gwiazdy “Panoramy” tracą pracę, fot. KAPIF
Adam Giza.jpg
Gwiazdy “Panoramy” tracą pracę, fot. KAPIF

Źródło: wirtualnemedia.pl

Tagi: tvp
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik