Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania z "Rolnik szuka żony" walczy o ukochanego. Okropne, co go spotkało. Padły słowa o ogromnym kłamstwie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 20.12.2023 12:21

Ania z "Rolnik szuka żony" walczy o ukochanego. Okropne, co go spotkało. Padły słowa o ogromnym kłamstwie

Anna z programu „Rolnik szuka żony” broni swojego partnera, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Anna z programu „Rolnik szuka żony” broni swojego partnera, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Nie milkną echa niedawno zakończonej 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Sezon przyniósł fanom dwie szczęśliwe pary – nieoczekiwanych Waldemara i Dorotę oraz Annę i Kubę. 

Anna i Jakub jedną z par najnowszego sezonu programu „Rolnik szuka żony”

Anna i Kuba początkowo wzbudzili niemałe kontrowersje – wszystko przez to, że wyszło na jaw, że kandydat starający się o serce rolniczki jest rozwodnikiem z trójką dzieci, a niedługo przed wysłaniem do niej listu był zaręczony z inną kobietą. Anna z programu „Rolnik szuka żony” stoi murem za swoim wybrankiem, broniąc go przed licznymi zarzutami w mediach społecznościowych.

Jak ujawniła rolniczka, rzeczywista sytuacja nieco różni się od tego, jak sprawy zostały przedstawione w formacie „Rolnik szuka żony” i tego, w jaki sposób zostały odebrane przez telewidzów. 

Waldemar z „Rolnik szuka żony” wstrząsnął fanami. Ewa chciała się wypromować? Tyle zgarnia za koncert, podał kwotę Waldemar uderza w inną gwiazdę „Rolnik szuka żony”. To on wszystko popsuł?

Anna z programu „Rolnik szuka żony” odpowiedziała na pytania odnośnie dzieci Jakuba

Anna z programu „Rolnik szuka żony” zdecydowała się zorganizować sesję pytań i odpowiedzi na swoim instagramowym profilu. W swoich wyjaśnieniach jak lwica broniła Jakuba, który został „oskarżony” o to, że każde z jego trójki dzieci ma mieć inną mamę. Rolniczka szybko zbiła to pytanie, wyjaśniając, że mamą dzieci Jakuba jest jego była żona, wraz z którą wychowują swoje potomstwo. Dzieci na co dzień mieszkają ze swoją mamą.

Nie wiem skąd biorą się takie informacje naprawdę, Kuba ma 3 dzieci z jedną kobietą.

Anna zapewniła także, że w ogóle nie przeszkadza jej fakt, że jej wybranej jest już ojcem. Co więcej, uważa to, za całkowicie naturalne, że osoby w pewnym wieku mają pewien bagaż doświadczeń i swoją przeszłość, w której mieszczą się byłe związki, dzieci czy rozwody. 

Rolnik szuka żony
Anna z programu „Rolnik szuka żony” broni swojego partnera, fot. Instagram/aniaderbiszewska
Rolnik szuka żony
Anna z programu „Rolnik szuka żony” broni swojego partnera, fot. Instagram/aniaderbiszewska

ZOBACZ TEŻ: Dramat bohaterki „Rolnik szuka żony”. Anna była nękana. „Pisał, że mnie zniszczy”

Anna z programu „Rolnik szuka żony” broni swojego partnera

Wśród pytań, jakie trafiły do Anny z programu „Rolnik szuka żony” pojawiły się także wątpliwości odnośnie uczciwości Jakuba, który miałby chcieć wejść w związek z Anną z powodów finansowych. Rolniczka zapewniła jednak, że mężczyzna ma własną działalność, która przynosi mu dochody i nie musi korzystać z jej majątku, ponieważ ma własne pieniądze. 

Jak się okazuje, także sprawa byłej narzeczonej Jakuba w rzeczywistości wygląda nieco inaczej, niż pokazano to w programie „Rolnik szuka żony”. Fani Anny obawiali się, że mężczyzna może kłamać i jedynie udawać łączące ich uczucie. Jak ujawniła rolniczka, para rozstała się znacznie wcześniej. 

Kuba, pisząc do mnie list nie był już w związku z tą kobietą. Zaręczyny ich także zostały zerwane dłuższy czas przed wyjazdem do Torunia. Ona po prostu nie mogła się pogodzić, że Kuba już do niej nie chce wrócić. W tv zostało to troszkę inaczej przedstawione, widz faktycznie mógł dwuznacznie zrozumieć przekaz z byłą Kuby.

Image_20231219_094914_064.png
Anna z programu „Rolnik szuka żony” broni swojego partnera, fot. Instagram/aniaderbiszewska
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania