Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "To była genialna przygoda i mega doświadczenie". Maciej Dowbor nagle podsumował program Polsatu, który prowadził
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.06.2023 20:42

"To była genialna przygoda i mega doświadczenie". Maciej Dowbor nagle podsumował program Polsatu, który prowadził

Maciej Dowbor
Fot. Wojciech Olkuśnik/East News

Maciej Dowbor jest synem znanej z programu „Nasz nowy dom” Katarzyny Dowbor i podobnie jak matka, zdecydował się związać z telewizją. Przez lata pracowali razem w stacji Polsat aż do niedawnego zwolnienia prezenterki, które było wielkim zaskoczeniem dla jej fanów. 

Obecnie Maciej Dowbor prowadzi program „Twoja twarz brzmi znajomo”, na koncie ma jednak także inne formaty.

Maciej Dowbor wspomina program „Got to Dance. Tylko taniec”

We wtorkowe popołudnie Maciej Dowbor niespodziewanie zabrał się za wspominki. Na swoim InstaStories przytoczył relację instagramowego profilu tele.nostalgia, który przypomniał program „Got to Dance. Tylko taniec”, który był emitowany w latach 2012-2013.

– Kurczę!! Ale się jarałem, że dostałem ten projekt do prowadzenia!! Kto pamięta jeszcze ten program?? „Got to Dance”??? (…) To były śmieszne czasy – napisał.

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

Maciej Dowbor wspomina uczestników „Got to Dance. Tylko taniec”

Program „Got to Dance. Tylko taniec” był show, w którym swoich sił mogli spróbować soliści, pary i formacje w dowolnych stylach tanecznych oraz na różnych poziomach umiejętności. Kandydaci prezentowali swoje umiejętności przed jury, a kilkudziesięciu najlepszych z nich konkurowało ze sobą w odcinkach na żywo. Maciej Dowbor zauważył, że wśród nich było wiele talentów:

– Ale oczywiście największy szacuneczek dla wszystkich uczestników!!! Przez nasz program przewinęło się mnóstwo genialnych tancerzy. To była genialna przygoda i mega doświadczenie – czytamy. 

Maciej Dowbor zwrócił się do mamy ze sceny w Sopocie

Ostatnio głośno było o postawie Maciej Dowbora w Sopocie. Zdecydował się bowiem zwrócić do mamy ze sceny, gdzie prowadził Polsat SuperHit Festiwal. Prezenter skierował do niej swoje słowa z powodu Dnia Matki, który miał miejsce tamtego dnia. Mimo jej zwolnienia ze stacji, które odbiło się szerokim echem w mediach, nie bał się skierować do niej swoich słów.

– Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza – powiedział prowadzący. 

Maciej Dowbor instaStory 06-06-2023 2.jpg
fot. Instagram/maciej_dowbor
Maciej Dowbor instaStory 06-06-2023 1.jpg
fot. Instagram/maciej_dowbor

Źródło: Filmweb, Plejada, Jake Vision

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny