Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kevin Mglej był w związku z aktorką. Gwiazda ma z nim dziecko, teraz pokazała film
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 09.04.2024 12:47

Kevin Mglej był w związku z aktorką. Gwiazda ma z nim dziecko, teraz pokazała film

Kevin Mglej, Roksana Węgiel, Malwina Dubowska
fot. KAPiF, instagram.com/maldubowska

Medialny szum wokół Roksany Węgiel i Kevina Mgleja nie ustaje. Była partnerka nowego męża Roksany Węgiel, nie jest jednak tym zainteresowana i zajmuje się sobą oraz wychowywaniem swojego synka. Niedawno wrzuciła uroczy film.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej biorą ślub

Według niektórych doniesień medialnych ślub być może miał już miejsce. Zainteresowanie tematem jest ogromne, setki nagłówków, artykułów, postów i wywiadów. Spekuluje się na temat daty ślubu, zależności majątkowych małżonków (bądź jeszcze nie małżonków), zaproszonych gości itd. Roksana Węgiel w tym czasie bierze też udział w jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji - Tańcu z Gwiazdami.

W międzyczasie Malwina Dubowska postanowiła po prostu podzielić się krótkim filmikiem swojego synka huśtającego się na huśtawce, najwyraźniej nie mając ochoty na zajmowanie się swoją przeszłością.

Projekt bez nazwy (30).png
Fot. instagram.com/maldubowska
18-letnia Roksana Węgiel bryluje na mieście. "Zapomniała" o jednej części garderoby. "Gdzie są rodzice?" 19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia

Roksana Węgiel nie jest pierwszą partnerką Kevina Mgleja

W tym kontekście zainteresowanie kieruje się niestety nie tylko na obecną sytuację, ale również na przeszłość. Otóż Kevin Mglej jest ojcem, matką dziecka jest aktorka Malwina Dubowska, znana głównie z serialu Telewizji Polskiej “Korona Królów”. Dubowska obecnie wychowuje syna jej oraz byłego partnera.

Aktorka stara się przede wszystkim żyć swoim życiem, podobnie jak Kevin Mglej, który z Roksaną Węgiel zdecydował rozpocząć się wszystko na nowo. Naszą uwagę zwrócił brak jakichkolwiek komentarzy, sugestii czy “szpilek” ze strony Dubowskiej. Trzeba przyznać, że nie do tego przyzwyczaili nas bohaterowie związkowych skandali w polskim show-biznesie. Klasa?

KAPIF_oryginal_K1187568F.jpg
Fot. KAPIF, Roksana Węgiel

Roksana Węgiel przeżywa szczyt swojej popularności

Ślub oraz udział w Tańcu z Gwiazdami spowodował, że Roksana Węgiel przeżywa chyba największy poziom publicznego zainteresowania swoją osobą. Nic więc dziwnego, że wielu obserwatorów interesuje się tym, co dzieje się dookoła. Mimo tego, wszyscy zaangażowani zdają się radzić z sytuacją nadzwyczaj dobrze, co jak wiemy, nie jest regułą w polskim show-biznesie.