Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż! Jej wybranek to gwiazda disco polo i aktor, ależ ONI wyglądają
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 15.06.2023 20:31

Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż! Jej wybranek to gwiazda disco polo i aktor, ależ ONI wyglądają

Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz, Tomasz Kammel
fot. KAPiF

Katarzyna Niezgoda – była partnerka Tomasza Kammela – ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. W czwartek 15 czerwca bizneswoman wyszła za aktora i piosenkarza disco polo, Pawła Markiewicza. 

Ceremonia odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody, a i para młoda prezentowała się zjawiskowo.

Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż

Jak donosi portal „Super Express” Katarzyna Niezgoda pobrała się w jednej z urokliwych restauracji pod Warszawą. Bizneswoman postawiła na elegancką suknię projektu Violi Piekut, a zamiast welonu postawiła na fascynator. Pan młody natomiast zdecydował się na dopasowany, klasyczny biało-czarny garnitur. 

Szczegóły ceremonii miały być trzymane w sekrecie aż do ostatniej chwili. Jak informuje portal „Viva” zaproszeni goście mieli poznać godzinę rozpoczęcia uroczystości zaledwie wcześniej. 

Jakimowicz stracił pracę w "PnŚ". Teraz ujawnił prawdę o zarobkach w TVP, spadliśmy z krzeseł

Katarzyna Niezgoda wyszła za aktora i gwiazdę disco polo

Katarzyna Niezgoda w 2022 roku pojawiła się na premierze książki Ewy Mingę. Podczas wydarzenia potwierdziła, że od dwóch lat jest zaręczona z Pawłem Markiewiczem.  

Podczas ceremonii ślubnej pan młody zdecydował się na wzruszające wyznanie:

– Zostaliśmy dzisiaj małżeństwem. Chciałem Ci powiedzieć, że czekałem na Ciebie całe życie. I że bardzo Cię kocham – cytuje jego słowa portal „Viva”.

Katarzyna Niezgoda wcześniej była żoną Tomasza Kammela

To nie pierwsze małżeństwo Katarzyny Niezgody. Pierwszego męża zostawiała dla Tomasza Kammela, z którym była związana przez dziesięć lat. Jak stwierdził kiedyś dziennikarz, gdy zobaczył ją podczas konferencji w 2004 roku, zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Para rozstała się w 2015 roku. Prezenter nie został zaproszony na drugi ślub bizneswoman. 

Katarzyna Niezgoda ślub 1.png
fot. Instagram/viva_magazyn

Źródło: Super Express, Plejada, Viva

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!