Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Dowbor, wraca do telewizji! Właśnie przekazała, gdzie ją zobaczymy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.10.2023 15:18

Katarzyna Dowbor, wraca do telewizji! Właśnie przekazała, gdzie ją zobaczymy

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor wystąpi w nowym programie. Fot. KAPiF, Instagram/Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor przekazała cudowne wieści! Fani, którzy rozpaczali po jej odejściu z programu “Nasz Nowy Dom”, już zacierają ręce. Dziennikarka właśnie pochwaliła się nowym projektem, nad którym pracuje z ekipą Canal+DOMO. Jesteście ciekawi, w jakim show będzie można ją obejrzeć?

Katarzyna Dowbor przekazała sensacyjną wiadomość

Na samym początku maja całą Polskę obiegła wieść o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu “Nasz Nowy Dom”. Dziennikarka była związana z show przez ponad dekadę — ten fakt zdawał się jednak bardziej przemawiać do fanów, niż twórców programu. Widzowie nie kryli swojego oburzenia i zapowiedzieli bojkot nowego sezonu “Naszego Nowego Domu”, w którym w rolę prowadzącej wcieliła się Elżbieta Romanowska.

Mimo tak wielkiego ciosu, którym dla Katarzyny Dowbor z pewnością było zwolnienie, dziennikarka szybko zapomniała o “Naszym Nowym Domu”. Jej głowę zajął bowiem zupełnie nowy projekt, który zaproponowała jej telewizja Canal+DOMO. Okazuje się, że Dowbor ponownie będzie miała okazję, by przeprowadzić wielki remont domu!

Katarzyna Dowbor wydała rozczulający apel. Zapowiedziała swój ostatni odcinek "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor opowiedziała o szczegółach swojego nowego programu

Katarzyna Dowbor już jakiś czas temu zdradziła, że mimo zwolnienia z programu “Nasz Nowy Dom”, nie narzeka na brak pracy. I choć wolała nie chwalić się szczegółami nowego projektu, dała swoim fanom do zrozumienia, że zajmuje się czymś naprawdę wyjątkowym. Dziś w końcu zdecydowała się, by uchylić rąbka tajemnicy w tej kwestii!

Kochani, specjalnie dla Was! Oto kilka zdjęć z planu mojego nowego programu, w którym pokażę Wam metamorfozę własnego domu i podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi nie tylko odnowy, ale także aranżacji wnętrz i pielęgnacji ogrodu. Ciężko pracujemy z ekipą i zespołem CANAL+ Polska, byście mogli zobaczyć ten program – poinformowała Katarzyna Dowbor w swoim najnowszym poście na Instagramie.  

Fani są zachwyceni wiadomością, którą przekazała Katarzyna Dowbor

Na zdjęciach, które opublikowała Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie, widać szeroko uśmiechniętą dziennikarkę za kulisami jej nowego programu. Będzie ona miała okazję raz jeszcze przeprowadzić gruntowny remont, jednak tym razem swoich własnych czterech ścian. Jej fani nie kryją, że już nie mogą się doczekać, by obejrzeć gwiazdę w nowej produkcji:

  1. Pani Kasiu duuużo zdrówka i powodzenia. Pani program na pewno będzie miał duuużą oglądalność.
  2. Fantastyczna wiadomość!
  3. No i super, bardzo dobrze — kiedy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają.
  4. Pani Kasiu, wiem, że będzie to super metamorfoza, wszystko, co Pani robiła do tej pory, było wykonane perfekt – czytamy w komentarzach pod postem.
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów