Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska powiedziała mu "tak". Razem z młodym mężczyzną ogłosili radosne nowiny
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.09.2023 09:10

Dagmara Kaźmierska powiedziała mu "tak". Razem z młodym mężczyzną ogłosili radosne nowiny

Dagmara Kaźmierska, pierścionek
Dagmara Kaźmierska przekazała szczęśliwą nowinę. Fot. KAPiF, instagram.com/queen_of_life_77

Najpopularniejsza bohaterka “Królowych życia” właśnie ogłosiła na swoich mediach społecznościowych szczęśliwą nowinę. To JEMU Dagmara Kaźmierska parę miesięcy temu powiedziała “tak”. Teraz para wstawiła razem zaskakujące zdjęcie z pierścionkiem, pod którym pojawiła się burza komentarzy…

Dagmara Kaźmierska opublikowała szokujące zdjęcie

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w programie “Królowe życia”, który natychmiast wzniósł ją na szczyt popularności. Gwiazda, która zasłynęła z wystawnego trybu życia oraz nieustępliwego charakteru wywołała swoją osobą niemałe kontrowersje. Tym, co widzom wydało się jednak najbardziej szokujące, było przyznanie się przez Dagmarę do swojej kryminalnej przeszłości. Wbrew pozorom wyznanie przysporzyło celebrytce jeszcze więcej zwolenników.

Mimo iż program “Królowe życia” przestał być emitowany wiosną 2022 roku, bohaterowie, którzy wystąpili na jego łamach, cieszą się w Polsce dużą popularnością do dziś. Dagmara Kaźmierska jest bez wątpienia jedną z tych postaci, które nie dają o sobie zapomnieć. Celebrytka właśnie ogłosiła szokujące wieści, które wprawiły w zdumienie nawet jej najwierniejszych fanów.

Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali

Dagmara Kaźmierska pozuje z pierścionkiem zaręczynowym

Dagmarę Kaźmierską na Instagramie obserwuje ponad 1,1 miliona osób. Na platformie celebrytka nie szczędzi zdjęć, którymi pokazuje fanom swoją codzienność, ale również czym zajmuje się na co dzień. 1 września opublikowała zdjęcie, którym zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Jest on zapowiedzią wielkich zmian, które nastąpią w jej życiu.

Do najnowszej fotografii Dagmara Kaźmierska zapozowała u boku młodego mężczyzny, który w ręku trzyma… pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Opis, który został załączony do zdjęcia, nie pozostawia złudzeń:

WE DID IT. W końcu możemy WAM ogłosić tą radosną nowinę. Parę miesięcy temu DAGMARA powiedziała TAK… – czytamy.

Czy Dagmara Kaźmierska naprawdę planuje wyjść za mąż?

Dagmara Kaźmierska wychodzi za mąż? Fani mają inne zdanie na ten temat

Najnowsze zdjęcie królowej życia wywołało ogromne poruszenie w sieci oraz lawinę komentarzy zszokowanych fanów. Okazuje się jednak, że tajemniczym mężczyzną, który zapozował z Dagmarą Kaźmierską, jest Hubert Janczak — telewizyjny dyrektor castingowy. Mężczyzna od 7 lat zajmuje się reżyserią castingów do programów telewizyjnych, prowadzeniem mediów społecznościowych gwiazd, a także współpracą firm z celebrytami. W związku z tym internauci zaczęli dopatrywać się poście drugiego dna, aniżeli zamążpójścia celebrytki.

Z pewnością, wiele osób będzie myślało, że chodzi tu o zaręczyny i nową drogę życia, z jaką wiąże się małżeństwo. Mnie się wydaje, że to zdjęcie, to forma metafory - 'tak' ma oznaczać zgodę na nagranie nowego programu z działem Pani Dagmary – sugeruje fanka.

Jaka jest prawda? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania