Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > POSYPAŁY się gratulacje. Maciej Kurzajewski przekazał cudowne wieści. Cichopek w skowronkach?!
Michał Fitz
Michał Fitz 03.09.2023 11:25

POSYPAŁY się gratulacje. Maciej Kurzajewski przekazał cudowne wieści. Cichopek w skowronkach?!

Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF; Maciej Kurzajewski z Kasią Cichopek

Można zaryzykować stwierdzenie, że nastał bardzo szczęśliwy czas w życiu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ci wczoraj rano byli w fantastycznych humorach, gdy świętowali urodziny “Pytania na śniadanie”, a jeszcze większa radość nadeszła wieczorem.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski świętowali urodziny "Pytania na śniadanie"

Wczorajszy odcinek “Pytania na śniadanie” był zupełnie wyjątkowy, bo miał format urodzinowego przyjęcia. Program świętował bowiem swoją 21. rocznicę premiery. W związku z tym wszyscy prowadzący zebrali się przy jednym, dużym stole.

Atmosfera była fantastyczna, co dało się odczuć nawet przed telewizorem. Maciek i Kasia śmiali się oraz dokazywali razem z resztą. A to był dopiero początek radosnego świętowania tego dnia.

Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali

Maciej Kurzajewski z sukcesem

Można zaryzykować stwierdzenie, że Kurzajewski wczoraj odwrócił weekendowy dzień statystycznego Polaka, bo rano poszedł na imprezę, a wieczorem był pobiegać. I to nie w ramach zwykłego joggingu, a Półmaratonu Praskiego, który ukończył z uśmiechem na twarzy.

W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym widać, z jaką radością wgryza się w otrzymany na linii mety medal. Przy okazji podziękował nieznajomemu rowerzyście, który w środku biegu poratował go butelką wody.

Kasia Cichopek cieszy się z sukcesu Macieja Kurzajewskiego

Jak można było się spodziewać, pod wpisem dziennikarza bardzo szybko pojawiło się polubienie od jego partnerki. Ta bez wątpienia jest bardzo dumna z sukcesów sportowych swojego ukochanego. Już wcześniej wspierała go zresztą na podobnym wydarzeniu.

W listopadzie ubiegłego roku Kurzajewski specjalnie poleciał do Nowego Jorku, by tam wziąć udział w prawdopodobnie najpopularniejszym maratonie świata. Udało mu się go ukończyć, choć przecież musiał przebiec dwukrotnie więcej niż wczoraj na Pradze.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania