Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Czas ze sceny zejść". Przykre wieści o Robercie Lewandowskim
Michał Fitz
Michał Fitz 13.09.2023 17:16

"Czas ze sceny zejść". Przykre wieści o Robercie Lewandowskim

Robert Lewandowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Trzeba przyznać, że reprezentacja Polski od lat nie prezentowała się tak słabo zarówno na boisku, jak i poza nim. Awans na mistrzostwa Europy wisi na włosku, więc kibice wyrażają swoją frustrację w sieci. Ta w sporej mierze jest wymierzona w kapitana kadry, Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowska i spółka zawiedli

Kilka dni temu Polska przegrała na wyjeździe z Albanią. Tym samym na tyle skomplikowała sobie sytuację w grupie eliminacyjnej, że bezpośredni awans na EURO rozgrywane w Niemczech w przyszłym roku jest bardzo wątpliwy. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że nie tylko Fernando Santos jest winny takiemu stanowi rzeczy. Duża część odpowiedzialności za ostatnie blamaże spoczywa także na barkach piłkarzy, w tym naszego teoretycznie najlepszego zawodnika, Roberta Lewandowskiego.

Wybuchły plotki o Agnieszce Chylińskiej i jej menedżerce po tym, jak trzymały się za ręce. Teraz ujawniono prawdę!

Robert Lewandowski nie boi się krytykować

Tuż przed zgrupowaniem naszej reprezentacji Robert Lewandowski udzielił portalowi “Meczyki” obszernego wywiadu, w którym nie gryzł się w język. Skrytykował wówczas swoich kolegów z boiska, zarzucając im to, że nie odciążają go z odpowiedzialności. Dobitnie ocenił też działaczy obecnego PZPN, twierdząc, że niektórym brakuje klasy.

Lewandowski, jak widać, nie boi się krytykować, ale sam na nie mniejszą krytykę zupełnie zasłużył. W końcu na boisku nie prezentuje się jak gwiazda światowego formatu, a poza nim nie radzi sobie z aferami wokół kadry tak, jak przystało na kapitana. Kibice mają dość.

Robert Lewandowski powinien sobie darować?

Od meczu z Albanią w sieci można znaleźć mnóstwo opinii internautów na temat kadrowiczów i selekcjonera. Próżno wśród nich szukać jakichkolwiek pochwał. Kibice są już ewidentnie zmęczeni obecnymi reprezentantami i apelują, by kompletnie odświeżyć kadrę.

  • Może dajmy szansę młodym zawodnikom, a zasłużeni niech prowadzą szkółki piłkarskie
  • Jaki lider, taka cała drużyna
  • Trzeba już odpuścić i dać szansę młodym
  • Czas ze sceny zejść, cała drużyna do wymiany
  • Masakra, tym państwu już dziękujemy
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania