Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna i Jacek Kurscy wykreślili już z pamięci TVP? Wyjechali z Polski i zapomnieli o festiwalu w Opolu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2023 10:23

Joanna i Jacek Kurscy wykreślili już z pamięci TVP? Wyjechali z Polski i zapomnieli o festiwalu w Opolu

Joanna i Jacek Kurscy
fot. KAPIF; AKPA

Joanna i Jacek Kurscy od dłuższego czasu przebywają w Stanach Zjednoczonych. Za nami pierwszy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zorganizowany bez udziału małżeństwa. Czy chociaż oglądali oni kultowe występy polskich muzyków?

Wygląda na to, że zakochani całkowicie zapomnieli już o Telewizji Polskiej, która kiedyś była całym ich światem. Teraz Joanna Kurska zdradziła, czy razem z mężem i córką podziwiała zmagania polskich artystów na scenie w Opolu.

Joanna i Jacek Kurscy nie oglądali tegorocznego Festiwalu w Opolu

Małżeństwo, które przez lata było związane z Telewizją Polską, od pewnego czasu mieszka za oceanem, gdzie udało się po zakończeniu współpracy Jacka Kurskiego z publicznym nadawcą. Wiele osób było ciekawych, czy Joanna i Jacek Kurscy oglądali tegoroczny Festiwal w Opolu, który był pierwszym, który nie wyszedł spod ich ręki.

Ku zaskoczeniu wielu, którzy uważali, że zakochani wciąż mają sentyment do swojego byłego miejsca pracy, para nie oglądała tegorocznego Opola, a nawet nie była świadoma, że miało już ono miejsce.

– To było już Opole? Myślałam, że za tydzień – zdradziła Joanna Kurska, zapytana o to przez Plejadę.

Zespół Bajm w żałobie. W nocy poinformowali o śmierci Marka Makucha. „Zawsze zostaniesz w naszej pamięci”

Dlaczego Joanna i Jacek Kurscy nie oglądali tegorocznego Opola?

Okazało się, że zakochani nie byli świadomi tego, że polskie święto muzyki miało miejsce już w miniony weekend. Co więcej, mieli oni wtedy naprawdę wiele spraw do załatwienia i postanowili wykorzystać ten czas w nieco inny sposób.

– W piątek byłyśmy z córką na basenie, bo było bardzo gorąco, a mąż był w pracy. W niedzielę jest tutaj Boże Ciało i procesja po południu, gdy w Polsce jest wieczór. Na telewizję mieliśmy czas tylko w sobotę, ale w sobotę był przecież finał Ligi Mistrzów – ujawniła Joanna Kurska w tym samym wywiadzie.

Dziennikarka wyznała również, że rodzina nie posiada w Stanach polskiej telewizji, a dodatkowo Jacek Kurski jest ogromnym fanem piłki nożnej i nie wyobraża sobie ominąć tak ważnego wydarzenia, jak finał Ligi Mistrzów.

Jak Joanna i Jacek Kurscy radzą sobie w Stanach Zjednoczonych?

Małżeństwo wyjechało za ocean krótko po tym, jak Jacek Kurski stracił pracę jako prezes Telewizji Polskiej. Obecnie mężczyzna pełni funkcję zastępcy dyrektora wykonawczego w Banku Światowym i w związku tym wyjechał do Waszyngtonu, gdzie znajduje się jego siedziba.

Jakiś czas później do ukochanego dołączyła Joanna Kurska wraz z córeczką Anną Klarą Teodorą. Żona byłego prezesa TVP jeszcze przez jakiś czas po jego zwolnieniu pełniła rolę dyrektora kreatywnego programu “Pytanie na śniadanie”, lecz i ona pożegnała się z publicznym nadawcą. Dziennikarka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa z połączenia z mężem i mieszkania w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz zdjęcia:

Joanna i Jacek Kurscy 3.jpg
fot. KAPIF
Joanna i Jacek Kurscy 2.jpg
fot. KAPIF
Joanna i Jacek Kurscy 1.jpg
fot. KAPIF

Źródło: plejada.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik