Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jego już nie ma. Edyta Górniak z bólem i smutkiem przekazała. Dla niej to strata nie do zastąpienia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.11.2023 10:37

Jego już nie ma. Edyta Górniak z bólem i smutkiem przekazała. Dla niej to strata nie do zastąpienia

Edyta Górniak
Edyta Górniak przekazała podczas wywiadu przykre wieści. Fot. youtube.com/@swiatgwiazdpl

Edyta Górniak przekazała przykre wieści. W najnowszym wywiadzie, który przeprowadził z wokalistką portal Świat Gwiazd, wyznała, że musi się zmagać z olbrzymią stratą. Mimo upływu lat ta rana wciąż się nie zabliźniła, odeszła osoba, która była dla nie nie do zastąpienia.

Edyta Górniak otworzyła się na prywatne tematy w rozmowie ze Światem Gwiazd

Edyta Górniak jest ikoną pop kultury, która od lat niezmiennie znajduje się w czołówce najlepszych i najbardziej popularnych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Artystka ma za sobą imponującą przeszłość, jednak wciąż czaruje swoich fanów głosem na licznych wydarzeniach. Wokalistka chętnie udziela wywiadów, w których o nich opowiada, ale również uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej prywatności.

Redakcja Świata Gwiazd po raz kolejny przeprowadziła wywiad z Edytą Górniak, w którym diwa otworzyła się na temat konfliktu z Kayah, relacji z Rałem Brzozowskim, ale również Eurowizji, na której reprezentowała Polskę. Podzieliła się również bardzo przykrą wiadomością o stracie, której doświadczyła.

Edyta Górniak nie zostawiła suchej nitki na Halloween. Niesłychane, jak się ubrała Edyta Górniak z synem nagle zadzwonili na 997. Byli w szoku po odpowiedzi policjanta

Edyta Górniak reprezentowała Polskę na Eurowizji

Edyta Górniak rozpoczęła swoją muzyczną karierę z przytupem. W wieku zaledwie 21 lat reprezentowała Polskę podczas 39. Konkursu Piosenki Eurowizji w 1994 roku. Wykonanie utworu “To nie ja!” zagwarantowało wokalistce 2. miejsce w finale. Do dziś jest ono wspominane przez rodaków z wielkim entuzjazmem.

W przyszłym roku Edyta Górniak będzie świętować 30-lecie swojego sukcesu na Eurowizji. Redakcja Świata Gwiazd postanowiła zapytać gwiazdę, jakie emocje jej towarzyszą, gdy dziś myśli o tym niezwykłym czasie w swoim życiu. Takiej odpowiedzi wokalistki trudno było się spodziewać — okazuje się, że dziś Edyta Górniak utożsamia tamto wydarzenia przede wszystkim z ogromną stratą.

Projekt bez nazwy - 2023-11-17T102946.014.png
Edyta Górniak na Eurowizji w 1994. Fot. youtube.com/@edytamusic

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak ostro podsumowała byłego kochanka. Do końca życia popamięta jej słowa. Nie wiedziała, że ma urodziny

Edyta Górniak straciła ważną osobę

Na pytanie zadane przez reporterkę Świata Gwiazd Edyta Górniak odparła, że może wyróżnić dwie główne emocje, które czuje, gdy wraca wspomnieniami do Eurowizji z 1994 roku. Jedną z nich jest uczucie pustki po wielkiej stracie, której doświadczyła.

Kiedy myślę o Eurowizji, tęsknię za Wiktorem Kubiakiem, który był wtedy ze mną też w Dublinie, w Irlandii. To mój pierwszy, świętej pamięci, menadżer, właściwie chyba jedyny taki prawdziwy. To jest moje pierwsze skojarzenie - że go nie ma, a był – wytłumaczyła Edyta Górniak.

Wiktor Kubiak był nie tylko pierwszym menadżerem wokalistki, ale również osobą, która wprowadziła ją w świat show-biznesu. Zmarł pod koniec 2013 roku, co Górniak przyjęła z wielkim żalem, który, jak widać, daje o sobie znać do dziś. 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania