Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pokazała za dużo?! Masa krytyki spadła na Edytę Górniak. Kariera zawisła na włosku, a fanów aż zatkało
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.11.2023 08:36

Pokazała za dużo?! Masa krytyki spadła na Edytę Górniak. Kariera zawisła na włosku, a fanów aż zatkało

Te zdjęcia mogły zniszczyć karierę Edyty Górniak
Te zdjęcia mogły zniszczyć karierę Edyty Górniak, fot. KAPIF

Edyta Górniak ma dzisiaj niemałe powody do świętowania. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek obchodzi dziś swoje 51. urodziny. Przez te lata zaliczyła mnóstwo spektakularnych występów oraz wypowiedziała wiele szokujących opinii. Mało kto pamięta również o pewnej wpadce, która przytrafiła się wokalistce na scenie.

Edyta Górniak obchodzi dzisiaj 51. urodziny!

Jedna z najwybitniejszych polskich artystek przyszła na świat 14 listopada 1972 roku w miejscowości Ziębice, a to oznacza, że Edyta Górniak świętuje dzisiaj swoje 51. urodziny! Od najmłodszych lat wiedziała, że swoje życie zawodowe chce związać z muzyką.

Gwiazda zadebiutowała już w 1986 roku jako wokalistka założonego przez siebie zespołu System B., a cztery lata później otrzymała wyróżnienie w kategorii “Debiuty” na prestiżowym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zanim jednak na stałe związała się z estradą, dzisiejsza solenizantka rozwijała swoją karierę jako aktorka musicalowa w spektaklu Metro, prezentowanym na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie oraz Teatru Buffo.

Krokiem milowym w rozwoju jej kariery było zajęcie drugiego miejsca na KOnkursie Piosenki Eurowizji w 1994 roku z piosenką “To nie ja!”.

Wyciekły wymagania Edyty Górniak przed koncertem na narodowym. Spełnienie ich to nie lada wyczyn

Jak przez lata zmieniała się Edyta Górniak?

I choć nikt nie może zaprzeczyć, że popularna polska piosenkarka jest jedną z najwybitniejszych artystek w naszym kraju, od pewnego czasu wszyscy bardziej niż na jej twórczości, skupiają się na jej zaskakujących wypowiedziach. Edyta Górniak stała się niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z internautami swoimi teoriami spiskowymi oraz niecodziennymi opiniami na temat otaczającej ją rzeczywistości.

W ostatnim czasie gwiazda opowiedziała nam między innymi o niebezpieczeństwach wody butelkowanej, życiu człowieka w otoczeniu biorobotów i hybryd, które ukrywają się wśród nas oraz zagrożeniach wynikających ze świętowania Halloween. Nie są to jednak jedyne “wpadki”, jakie w ciągu kariery przytrafiły się artystce.

Edyta Górniak nigdy nie zapomni tej wpadki na scenie

W kwestii swoich występów publicznych i koncertów Edyta Górniak słynie z profesjonalizmu i ogromnego zaangażowania. Piosenkarka znana jest również ze swoich niebagatelnych strojów, które od razu przykuwają uwagę fanów.

To właśnie jej kreacja stała się przyczyną jednej ze wpadek, jaka przytrafiła jej się podczas występu na żywo. Całe wydarzenie miała miejsce 18 marca 2002 roku w Teatrze Narodowym, podczas uroczystej wręczenia nagród Wiktorów. 

Edyta Górniak pojawiła się na scenie w bardzo krótkiej spódniczce i dopasowanym topie. W pewnym momencie jej strój zaczął stawać się naprawdę problematyczny, a gwiazda nie potrafiła go “okiełznać”. Najpierw dolna część garderoba podjechała stanowczo za wysoko, tym samym odsłaniając bieliznę wokalistkę, a później kłopoty zaczęły się z jej bluzką. Top bez ramiączek zaczął się delikatnie zsuwać i coraz bardziej odsłaniać paski, przyklejające strój do ciała artystki! 

Sama piosenkarka spotkała się wtedy z masą krytyki i nigdy później nie odniosła się do tego nieszczęśliwego występu.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak w mocnych słowach o swoim byłym ukochanym.