Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak nie zostawiła suchej nitki na Halloween. Niesłychane, jak się ubrała
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 31.10.2023 22:38

Edyta Górniak nie zostawiła suchej nitki na Halloween. Niesłychane, jak się ubrała

Edyta Górniak w zaskakującym stroju na Halloween, fot. Canva/Yuliya Kashirina, Getty Images, KAPiF
Edyta Górniak w zaskakującym stroju na Halloween, fot. Canva/Yuliya Kashirina, Getty Images, KAPiF

Edyta Górniak nie od dziś znana jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Popularna wokalistka nie kryje się z wiarą w to, że na ziemi oprócz ludzi żyją między innymi bioroboty czy reptilianie. Artystka wierzy także w reinkarnację i jest zdania, że żyje na Ziemi od 4000 lat. Piosenkarka nie kryje się także ze swoimi poglądami na Halloween.

Edyta Górniak słynie ze swojej duchowości

Choć Edyta Górniak nie kryje się ze swoją wiarą w Boga, która jest istotną częścią jej życia, równocześnie dość ostro wypowiada się na temat kościoła katolickiego. 

Czasem chodzę, bo kościół wymaga uzdrowienia. Jest zniszczony i obciążony historią, kłamstwami, sztucznie wykreowanymi religiami i rytuałami – ujawniła kiedyś piosenkarka na swoim profilu na Instagramie.  

Na początku roku wokalistka wyznała z kolei w rozmowie z „Vivą”, że nie wyznaje żadnej religii, ale potwierdziła, że jest bardzo uduchowiona, a tych dwóch pojęć nie należy ze sobą mylić

Syn Edyty Górniak o zostaniu muzułmaninem. Szokujące, co uważa o Koranie, plany o zmianie życia zaskakują

Edyta Górniak atakuje Halloween

Edyta Górniak wielokrotnie podkreślała, że nie jest zwolenniczką Halloween. To wywodzące się z celtyckiej tradycji święto jest coraz popularniejsze w Polsce. Wokalistka dostrzega w tym dniu spore niebezpieczeństwo. W 2021 roku porównywała nazwę tego święta do podobnie brzmiących słów „hell win”, czyli w dosłownym tłumaczeniu „zwycięstwo piekła”.  W ubiegłym roku z kolei utrzymywała, że świętowanie Halloween może prowadzić do nawiedzeń. 

W tym roku wokalistka opublikowała na InstaStories grafikę, na której widniał podpis:

Anton LaVey, założyciel Kościoła Szatana, napisała w „Biblii Szatana”, na stronie 96., że: „Halloween to jedno z najważniejszych świąt satanistycznych”.

Edyta Górniak w zaskakującym stroju na Halloween

W dniu tegorocznego Halloween Edyta Górniak podzieliła się postem, do którego dołączone było nagranie artystki w zaskakującym stroju. Piosenkarka zaprezentowała się w białej sukience z czymś na kształt peleryny, którą rozpostarła wokół siebie. Można także zauważyć, że pozostałe dodatki także zostały dobrane w kolorze białym lub srebrnym – ozdoby we włosach, pasek, sandały na obcasie, a nawet biały pedicure. W rzeczywistości był to kostium, który zaprezentowała na scenie podczas koncertu „Rytmu Dwójki”. 

Uświęcajmy każdy dzień życia. Każdy świt, każdą kroplę wody i kroplę czułości. Każdą życzliwość i łagodność. Szukamy w sobie ciszy. To prawie niewykonalne, ale możliwe. Nie ma innej drogi do pokoju niż – Miłość. Nigdy nie było. I nigdy nie będzie. Dlaczego ludzie potrzebują szoku i dopiero w obliczu cierpienia zaczynają to rozumieć… Tulę wszystkich, którzy zapalają białe świece dla tych, którzy już przekroczyli Światy – czytamy w poście.

Edyta Górniak w zaskakującym stroju na Halloween, fot. Instagram edytagorniak.jpg
Edyta Górniak w zaskakującym stroju na Halloween, fot. Instagram/edytagorniak
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów