Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jarek o udziale w Love Island. "Cofnąłbym czas"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 19.05.2024 20:18

Jarek o udziale w Love Island. "Cofnąłbym czas"

Jarek i Zuza
fot. Instagram/loveislandwyspamilosci

Jarek z ostatniej edycji “Love Island” zorganizował Q&A na swoim Instagramie. Fani zasypali zwycięzcę show pytaniami. Wśród nich pojawiło się m.in. to, czy gdyby mógł to poszedłby znowu do programu? Jarek Mrozowski nie gryzł się w język. 

Jarek i Zuza wygrali "Love Island 9". Niedługo potem się rozstali

Jarek Mrozowski na planie “Love Island 9” poznał Zuzę Maciejewską. Para od początku wpadła sobie w oko, a widzowie im kibicowali. Chyba dla nikogo nie było zaskoczeniem, że to właśnie oni wygrali show. Zaskoczeniem okazało się jednak być ich rychłe rozstanie. 

Jarek i Zuza początkowo ogłosili tylko, że nie są już razem. Dla ich fanów było to dość dziwne, biorąc pod uwagę, że od razu po zakończeniu programu Jarek wsiadł w samolot i poleciał do Belgii, gdzie na co dzień mieszka Zuza, aby się z nią spotkać. Niedługo potem poinformowali o tym, że ich drogi się rozeszły. 

Ania z Rolnika zastała taki widok po powrocie do domu. Wszystko nagrała Liber zamieścił post o byłej. Grzeszczak od razu zareagowała

Jarek zabrał głos w sprawie rozstania z Zuzą

Kiedy Jarek i Zuza się rozstali, na Instagramie chłopaka pojawiło się krótkie oświadczenie. Jarek wyjaśnił, że wspólnie podjęli decyzję, że nie będą kontynuować tej znajomości. 

Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało, i jako wygrana para chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno - napisał wówczas. 

Następnie światło dzienne ujrzały screeny prywatnych rozmów pary. Zwycięzca “Love Island” postanowił ponownie zabrać głos. Przyznał, że jego charakter nie pozwala mu odpuścić.

Po Belgii wróciliśmy do Polski i zakończyliśmy naszą relację twarzą w twarz w Polsce - przyznał Jarek. 

Następnie przyparty do muru zdradził prawdziwe powody rozstania z Zuzą. 

Ty Zuzia zaczęłaś atakować moją ciocię i zaczęłaś atakować mnie, kompletnie nie wiadomo o co(...) Wtedy już nie byliśmy ze sobą i postanowiliśmy, że nie piszemy do siebie i nie kontynuujemy relacji. Dlatego ja się do Ciebie nie odzywałem, bo dla mnie ta sprawa była zamknięta, dla Ciebie też to była sprawa zamknięta - wyjaśnił. 

Jarek szczerze o udziale w "Love Island"

W niedzielę Jarek zorganizował Q&A na swoim oficjalnym instagramowym profilu. Pytań pojawiła się masa, a on cierpliwie na nie odpowiadał. Wśród zapytań o randkę pojawiło się także pytanie o to, czy gdyby mógł to poszedłby znowu do programu “Love Island”. 

Tak szczerze to chciałbym cofnąć czas i od nowa przeżyć to wszystko, co tam się działo, bo było za******** - skwitował zwycięzca 9. edycji show. 

Instagram/jarekmrozowski
Instagram/jarekmrozowski