Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.08.2023 17:15

To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Izabella Krzan straciła pracę w TVP
Izabella Krzan straciła pracę w TVP, fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Nie da się ukryć, że Izabella Krzan jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety, teraz na jaw wyszły przykre informacje o utracie pracy przez popularną prezenterkę. Całe szczęście, szybko po zwolnieniu z jednego z programów TVP modelka znalazła pracę na planie kolejnej produkcji. 

Izabella Krzan zadebiutowała w nowym programie TVP

Modelka od kilku lat jest prawdziwą twarzą Telewizji Polskiej i pojawia się w jej najpopularniejszych produkcjach. Do tej pory mogliśmy oglądać ją między innymi w kultowym “Pytaniu na śniadanie” oraz “Kole Fortuny”. Nic więc dziwnego, że publiczny nadawca postanowił zaufać gwieździe i zaproponować jej prowadzenie debiutanckiego show “Kamper Polska”.

Początkowo program cieszył się całkiem sporym zainteresowaniem. Miało wziąć w nim udział wiele polskich gwiazd, które następnie spróbowały swoich sił w wyścigach kamperach po terytorium Polski. Niestety, później reality show napotkało mnóstwo kontrowersji i słów krytyki.

Izabella Krzan 1.jpg
Izabella Krzan straciła pracę w TVP, fot. KAPIF
Pracownik "Nasz nowy dom" przerażony. Ugięły mu się nogi, gdy usłyszał zasady, teraz wszystko ujawnił

Izabella Krzan straciła pracę w programie Telewizji Polskiej

Niedługo później program TVP zmagał się ze sporym hejtem i wieloma słowami krytyki. Internauci zarzucali, że publiczny nadawca próbował ukraść ideę od youtubera Karola Friza Wiśniewskiego, który jako pierwszy wpadł na ten pomysł i zrealizował go na swoim kanale. Dodatkowo “Kamper Polska” nie cieszył się sporą popularnością i dlatego też producenci zdecydowali, że nie będą go kontynuować.

Decyzja ta sprawiła, że Izabella Krzan została pozbawiona pracy. Całe szczęście prezenterka nie została “na lodzie”. Chwilę później zaproponowano jej posadę w innym show Telewizji Polskiej.

Izabella Krzan 2.jpg
Izabella Krzan ma już nową pracę w TVP, fot. KAPIF

Izabella Krzan dostała nową propozycję pracy w TVP

Zwolennicy talentu modelki nie powinni jednak nadmiernie się martwić, ponieważ Telewizja Polska zadbała o swoją pracownicę. Izabella Krzan już niedługo pojawi się w innej produkcji stacji, gdzie zastąpi swoją koleżankę po fachu Idę Nowakowską. Prezenterka wystąpi u boku Aleksandra Sikory w podcaście “Bądźmy Razem TVP”.

Sama gwiazda nie kryje radości z nowego zawodowego wyzwania. Podkreśla, że praca w charakterze “osoby przepytującej” sprawia jej mnóstwo frajdy. W pierwszym odcinku modelka i dziennikarz będą mieć okazję porozmawiać ze sportsmenką Anitą Włodarczyk.

Prowadzenie podcastu od dłuższego czasu było na liście moich zawodowych wyzwań. Zdecydowanie bardziej lubię pytać, niż być pytaną, a jeśli dodatkowo mogę w ten sposób przybliżyć słuchaczom największe osobowości ze świata sportu i show-biznesu, to jest to dla mnie wymarzone zadanie. Już po pierwszych przeprowadzonych rozmowach wiem, że będzie to wyjątkowe doświadczenie

Izabella Krzan 3.jpg
Izabella Krzan zadebiutuje w innym show TVP, fot. KAPIF